Хірургія зубів у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

Будь-які види стоматологічної допомоги

Ми намагаємося в кожному конкретному випадку знайти рішення, яке було б оптимально за видатками та давало максимальний результат. У нас це виходить, тому що наші лікарі, маючи великий досвід і відмінну підготовку, завжди націлені на результат.

Послуги зубної хірургії спрямовані на виправлення будь-яких захворювань зубів, на які ви можете страждати. При одній згадці про стоматологічну хірургію людина може почати панікувати. Насправді ж, сучасна техніка дозволяє зубному хірургу проводити навіть найскладніші маніпуляції з високою ефективністю та мінімальним періодом відновлення.

Зазвичай, ця процедура проводиться амбулаторно, тому стоматолог повинен направити вас до зубного лікаря хірурга для консультації з приводу необхідності операції. Ризик мати нездорові зуби є у всіх, незалежно від віку, тому необхідний ретельний догляд, що допоможе уникнути хворобливого процесу. Якщо пошкодження вже сталося, необхідно відвідати стоматолога для огляду.

Хірургія кореневого каналу

Мета цього процесу – видалити каріозну частину зуба та інфіковану пульпу. Пульпа містить кровоносні судини, нервові закінчення та тканини. Коли бактерії вражають пульпу, це викликає біль та набряк щелепи. Видалення ураженої частини зубним хірургом усуває біль та зупиняє подальший розвиток карієсу. Кореневий канал – це одна з процедур стоматологічної хірургії, яка допомагає захистити зуб від карієсу та болю, не видаляючи його.

Зубні імпланти

Це тривала процедура, яка займає від двох до шести місяців, оскільки потрібно безліч кроків для відновлення уражених зубів у ротовій порожнині. Крім того, ця процедура полягає у повній заміні зруйнованого зуба. Тут хірург створює канали у щелепній кістці, щоб правильно зафіксувати зуб.

Видалення зуба мудрості

Це видалення останніх третіх молярів у щелепі дорослої людини. Ці моляри з’являються віком від 17 до 25 років. Вони не мають вирішального значення і часто приносять більше шкоди, ніж користі, якщо для їхнього зростання не вистачає місця. Тому, щоб уникнути карієсу або болю в щелепі, яку вони викликають, ці зуби видаляють, а місце видалення зашивають, щоб запобігти надмірній кровотечі. Щоб забезпечити швидке загоєння стоматолог проконсультує вас з питань гігієни.

Реконструктивна хірургія

Ця процедура зазвичай проводиться, коли людина зазнала травми обличчя внаслідок нещасного випадку. Реконструкція необхідна при пошкодженні м’яких тканин ротової порожнини, щелепної кістки та зубів. Крім того, ще один випадок, коли ця процедура життєво необхідна – це серйозний перелом м’яких тканин, що призводить до хірургічного втручання в носовій порожнині і на лобі. Основною метою реконструктивної хірургії є відновлення щелепної кістки та кісткової структури.

Косметична хірургія

Ця процедура спрямована на покращення зовнішнього вигляду пацієнта, зокрема через його посмішку. Вона включає відбілювання зубів і ортодонтію. Це безболісна процедура, яка може бути проведена у кабінеті вашого стоматолога. При косметичній хірургії вам не потрібно звертатися до хірурга. Проте необхідно отримати висновок лікаря. При неправильному проведенні процедури вона може призвести до таких серйозних захворювань, як рак ротової порожнини, а також до інших серйозних захворювань.

Хірургічна стоматологія – це процедура, яка не займає багато часу, як багато хто думає. Часто люди бояться і соромляться звертатися до стоматологів за порадою щодо здоров’я зубів. Однак здоров’я зубів часто має вирішальне значення, тому відвідування регулярних стоматологічних оглядів має бути обов’язковим завданням. Це допоможе зберегти зуби в хорошому стані та уникнути хворобливих та дорогих процедур.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380675744173

Email

форма зворотного зв'язку

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти