Діагностика та консультація ортодонту у Харкові на Салтівці

Якщо ви вирішили встановити брекети собі чи своїй дитині, вам необхідно записатися на консультацію до ортодонту. Ось що ви можете очікувати під час першого візиту та діагностики.

Огляд та діагностика

Ви вже знаєте, що маєте регулярно відвідувати стоматолога. Але консультація ортодонта також є обов’язковою. Тільки ортодонт може виявити та вилікувати ортодонтичні проблеми. Діти можуть починати відвідувати ортодонт з 7 років, щоб оцінити розвиток щелеп та зубів. Якщо ви чекатимете напрямки від стоматолога, то ризикуєте отримати більш тривале та складне лікування. Для дорослих візит до ортодонту може допомогти вирішити такі проблеми, як головний біль та скупченість зубів.

На консультації ми зробимо рентгенівські знімки та фотографії, щоб розглянути все загалом. Ми обговоримо, що вам подобається і не подобається у ваших зубах і які проблеми слід усунути. Діагностика включає оцінку балансу особи, оцінку стану щелеп та ретельний вимір прикусу та зубів.

Визначення плану лікування

Після діагностики ми обговоримо необхідний план лікування, його тривалість та вартість. Зазвичай пропонується кілька варіантів лікування. Під час консультації з ортодонтом ми розробимо індивідуальний план лікування, що базується на вашому діагнозі та цілях. Консультація – це ідеальний час для збирання всієї необхідної інформації, щоб ви могли ухвалити виважене рішення.

Задавайте питання на консультації у ортодонта

Зрештою, ми знаємо, що вибір ідеального ортодонта – це важлива справа. Саме тому ми рекомендуємо вам ставити всі питання щодо лікування під час консультації. Ідея полягає в тому, щоб ви були повністю поінформовані та впевнені у своєму рішенні та своєму лікуванні.

Можливі ускладнення та ризики

Оскільки під час ортодонтичної консультації не проводиться жодних процедур, ризиків практично немає. Якщо пацієнту буде проведено рентгенівське сканування, це пов’язано з певним опроміненням, але рентгенівські промені вважаються безпечною рутинною діагностичною процедурою як у стоматології, так і в медицині. Однак рентгенівське обстеження зазвичай не рекомендується вагітним жінкам.

Існує також ризик того, що пацієнт не почуватиметься комфортно з ортодонтом або не зможе отримати всю інформацію та відповіді, необхідні для ухвалення остаточного рішення. У таких випадках пацієнтам рекомендується звернутися за другою думкою до іншого ортодонту, щоб зробити усвідомлений вибір.

Запишіться на консультацію сьогодні

Консультація ортодонта необхідна, щоб виявити проблеми на ранній стадії або допомогти вам досягти красивої та здорової посмішки, про яку ви завжди мріяли. Це час, щоб поставити питання, визначити відповідне для вас лікування і ретельно обстежити ваші зуби та щелепи.

Ортодонтична консультація – це зустріч із ортодонтом, стоматологом, що спеціалізується на ортодонтичному лікуванні, для обговорення варіантів лікування за допомогою брекетів. Це прекрасна можливість для пацієнта дізнатися всі варіанти (включаючи плюси і мінуси), ортодонта і оцінити, чи почувається він комфортно з дантистом, клінікою і всією командою стоматологів. Консультації зазвичай проводяться у комфортній обстановці, і від пацієнтів не очікують, що вони ухвалять рішення в день прийому. Після діагностики лікар розповімо вам більше про здоров’я ваших зубів і надасть варіанти покращення вашої посмішки.

Діагностика та консультація ортодонту у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти