Розщеплення альвеолярного відростка у Харкові на Салтівці

Процедура розщеплення альвеолярного відростка є однією з форм збільшення або розширення гребеня. Ця процедура виявилася успішною для тих, хто має вузькі альвеолярні гребені. Розщеплення гребеня – це мінімально інвазивний метод, який дає багато переваг на етапі попереднього протезування за допомогою зубних імплантатів, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів. Ризик травми нижнього альвеолярного нерва також стає помітно нижчим. Для цієї процедури також характерне зниження болю і вам не потрібно турбуватися про набряк.

Як допомагає розщеплення альвеолярного гребеня

Пацієнту дуже важко успішно провести процедуру імплантації зубів, якщо він не має правильної структури кістки. Саме тут може допомогти метод розщеплення гребеня. Він корисний для пацієнтів, які хочуть провести імплантацію зубів без ускладнень.

Однією з найбільш поширених проблем у пацієнтів, які потребують зубних імплантатів, є нестача альвеолярної кістки. Для тих, хто має достатньо альвеолярної кістки, процедура імплантації має більше шансів на успіх. Процес не буде складним не лише для стоматолога, а й для пацієнта. Пацієнти, у яких недостатньо кісткової структури, можуть отримати користь із процедури розщеплення гребеня. Регенерація структури альвеолярної кістки не така проста і вимагає особливої уваги з боку стоматолога та пацієнта. Після процедури пацієнти можуть отримати гарну посмішку, яку вони завжди мріяли.

Багато стоматологів вважають метод розщеплення гребеня одним з кращих способів поліпшення ширини альвеолярної кістки. Ті, хто страждає від відсутності зубів у нижній щелепі і потребує горизонтального підйому альвеолярної кістки, можуть отримати користь з методу розщеплення гребеня.

Що відбувається під час методу розщеплення гребеня?

Задля більшої успіху процедури використовується двоетапний метод. Перший етап полягає у поділі нижньощелепної кістки за допомогою п’єзоінструменту замість використання дриля або ручного інструменту. З другого краю етапі встановлюється імплант. Структура кістки та розмір імпланту визначають розмір розщеплення гребеня. Після того, як все буде зроблено, альвеолярна пластинка стане достатньо стійкою, щоб пацієнт міг бути впевненим у успішній імплантації зубів.

Процедура розщеплення гребеня виявилася успішною для тих, кому необхідне постійне вирішення проблеми відсутності зубів. Якщо ви втратили зуби, вам не варто турбуватися, адже ви все ще можете досягти ідеальної посмішки, про яку завжди мріяли. А якщо установка протезів на даний момент недоступна через вузький альвеолярний відросток, ви можете поговорити зі своїм стоматологом, щоб дізнатися, чи підходить вам метод розщеплення гребеня. Він пояснить вам, що потрібно зробити до, під час і після процедури.

Пам’ятайте, що досвід стоматолога є важливим фактором, який слід враховувати, коли ви хочете пройти процедуру розщеплення гребеня, тому слід вибирати досвідченого стоматолога. Ця процедура змінює структуру кістки та зазвичай проводиться закритим способом. Тонким гребенем потрібно маніпулювати акуратно, а стоматолог повинен мати спеціальну підготовку та знати правильні хірургічні принципи, щоби успішно пройти через весь процес. Відгуки багатьох пацієнтів свідчать, що дана процедура подарувала їм можливість поставити зубні імпланти. Нижче ви можете побачити ціни на розщеплення альвеолярного відростка.

Розщеплення альвеолярного відростка у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти