Протезування на телескопічних коронках у Харкові на Салтівці

Телескопічна коронка складається з внутрішньої та зовнішньої коронки. Вона використовується для кріплення знімних протезів. Зуби, що залишилися, використовуються для кріплення.

На підготовлену куксу зуба цементується первинна коронка – вона має мінімальну товщину відповідно до властивостей матеріалу. Як випливає з назви, вторинна телескопічна насувається на первинну як телескоп і міцно з’єднується зі знімною частиною протеза. Обидві точно прилягають одна до одної. Тому необхідно стежити, щоб вони вставлялися в паралельному напрямку. Тонка плівка слини позитивно впливає при цій техніці, так як коронки плавно ковзають один по одному і між ними утворюється адгезивне з’єднання. Термін телескопічна коронка зазвичай використовується як збірний термін для подвійних всіх типів коронок.

Переваги телескопічних коронок

Телескопічний протез/міст може бути розширений до повного протезу при втраті додаткових зубів. Люди похилого віку, яким зазвичай важко адаптуватися до зубного протезу, можуть легше звикнути до стороннього тіла в роті. Зняття протезу також полегшує чищення. На відміну від інших зубних протезів його можна використовувати протягом тривалого часу.

На верхній щелепі телескопічне протезування в деяких випадках дозволяє обійтися без піднебінної платівки, що багато пацієнтів вважають більш приємним. Оскільки цей вид протезу повністю покритий смолою, він дуже естетично близький до природного зубного ряду і тому дуже популярний.

Основні недоліки

Найбільшим недоліком, ймовірно, є відносно високі витрати, оскільки для кожного зуба у процесі виробництва доводиться виготовляти дві коронки.

Протезування на телескопічних коронках у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти