Операція закритий синус-ліфтинг у Харкові на Салтівці

Якщо вам сказали, що ви не підходите для імплантації зубів, то закритий синус ліфтинг може уможливити відновлення, якого ви прагнете. Докладніше про операцію можна дізнатися під час індивідуальної консультації, яку ви можете отримати у нашій клініці.

Що таке операція синус ліфтінг?

Ваші носові пазухи – це ряд порожніх порожнин, розташованих за носом, вилицями, лобом та очима. Всі ці порожні простори пов’язані між собою та затримують бактерії, фільтрують повітря, яким ви дихаєте, та зволожують повітря, перш ніж воно потрапить у ваші легені. Гайморові пазухи – найбільші пазухи, вони знаходяться за щоками. Нижня частина кожної гайморової пазухи розташовується прямо над верхньою щелепою. Саме у цій галузі встановлюються зубні імпланти.

Якщо кісткової тканини замало закріплення імплантів, може допомогти синус ліфтинг. У ході цієї процедури порожнина пазухи піднімається, щоб звільнити місце для формування нової кістки.

Закритий синус ліфтинг – це хірургічне втручання, яке полягає у просвердлюванні товщини кістки до дна верхньощелепної пазухи, яка акуратно переламується, не порушуючи мембрани, і через отриманий отвір вставляється штучна кістка. Ця процедура проводиться, коли верхньощелепна пазуха розташована не дуже низько і її необхідно підняти лише на 1-3 мм. Підняття дна верхньощелепної пазухи часто використовується, коли йдеться про збільшення кісткової тканини та встановлення зубного імпланту в рамках однієї процедури.

Що відбувається під час операції закритий синус ліфтінг?

Спочатку ви отримаєте ліки для знеболювання, тому не потрібно боятися болю під час проведення операції. Якщо ви відчуваєте тривогу перед відвідуванням стоматолога, вам також може знадобитися заспокійливий засіб, щоб допомогти вам розслабитися. Коли ви зручно розташуєтеся, лікар зробить невеликий розріз у ясенній тканині, щоб оголити кістку. Невеликий клапоть кістки вирізається і обережно переміщається вгору, щоб створити додатковий простір. Це піднімає порожнину пазухи, зберігаючи у своїй повну функціональність пазух.

Потім у простір, що утворився, поміщається матеріал для кісткової пластики. У цей час також встановлюється зубний імплант. Після того, як пародонтолог буде задоволений розташуванням імпланту, ясна закривається і починається процес загоєння. Протягом наступних трьох-шости місяців кісткова тканина зростається з трансплантаційним матеріалом, створюючи міцну опору для нового зубного імпланту.

Чи я хороший кандидат для операції?

Закритий синус ліфтинг – це добрий варіант для людей, у яких у верхній щелепі мало місця для встановлення зубного імплантату. Це може статися, якщо у вас надзвичайно великі пазухи або якщо ваші ходи розташовані надто близько до верхньої щелепної кістки. Удосконалена візуалізація дасть стоматологу необхідну інформацію, щоб визначити, чи підходить вам закритий синус ліфтинг. Ви матимете всі подробиці, необхідні для прийняття обґрунтованого рішення про ваше лікування.

Як і за будь-якого виду хірургічного втручання у порожнину рота, не забудьте поділитися зі стоматологом усіма подробицями своєї історії хвороби заздалегідь до початку процедури. Можливо, вам знадобляться антибіотики для захисту від інфекції, або вам доведеться змінити прийом ліків протягом декількох днів або тижнів, що передують операції.

Якщо ви готові детальніше вивчити питання про операцію, запишіться на прийом до стоматолога вже сьогодні.

Операція закритий синус-ліфтинг у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти