Панорамний рентген щелепи у Харкові на Салтівці

Панорамний рентген зубів використовує дуже малу дозу іонізуючого випромінювання для отримання всієї порожнини рота. Він зазвичай виконується стоматологами та щелепно-лицьовими хірургами у повсякденній практиці і може використовуватися для планування лікування зубних протезів, брекетів, видалень та імплантів.

Це обстеження практично не потребує спеціальної підготовки. Повідомте свого лікаря, якщо є ймовірність того, що ви вагітні. Зніміть усі прикраси, окуляри або металеві предмети, які можуть завадити отриманню рентгенівських знімків. Вам буде запропоновано надіти свинцевий фартух, щоб захистити решту тіла від впливу радіації.

Що таке панорамний рентген?

Панорамний рентген це двовимірне стоматологічне рентгенівське дослідження, при якому на одному знімку зафіксовано всю порожнину рота, включаючи зуби, верхню та нижню щелепи, навколишні структури та тканини. Щелепа є вигнутою структурою, схожою на підкову. Однак панорамний рентген дає плоске зображення вигнутої структури. Зазвичай на ньому можна побачити деталі кісток та зубів.

Рентгенівське дослідження допомагає лікарям діагностувати та лікувати медичні стани. При цьому ви зазнаєте впливу невеликої дози іонізуючого випромінювання для отримання знімків внутрішніх частин тіла. Рентген є найчастіше використовуваною формою медичної візуалізації.

Використання рентгену щелепи

Панорамний рентген – це поширене дослідження, яке стоматологи і щелепно-лицеві хірурги проводять у повсякденній практиці. Він охоплює ширшу область, ніж звичайний внутрішньоротовий рентген, і, як наслідок, надає цінну інформацію про гайморові пазухи, розташування зубів та інші кісткові аномалії. Це обстеження також використовується для планування лікування повних та часткових протезів, брекет-систем, видалень та імплантів.

Панорамний рентген щелепи у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти