Розтин пародонтального абсцесу та дренування рани у Харкові на Салтівці

Коли у вас болить зуб, складно зосередитись на чомусь іншому. Зазвичай це перша ознака зубної інфекції. Найкраще відразу ж звернутися до стоматолога. Чим довше ви чекаєте, тим більше часу у інфекції, щоб поширитися на інші зуби та тканини.

Що таке абсцес зуба?

Абсцес зуба – це осередок гною, що утворився в результаті бактеріальної інфекції. Абсцеси можуть виникати в різних місцях навколо зуба з різних причин і торкатися не тільки ураженого зуба, а й навколишньої кістки, а іноді й сусідніх зубів. Три типи інфекцій зуба можуть спричиняти абсцеси.

  • Десна. Ця інфекція розвивається у яснах. Зазвичай вона не торкається зуба або опорних структур.
  • Періапікальний. Періапікальний абсцес – це інфекція, яка формується у верхівки кореня. Це тому, що бактерії можуть проникнути всередину зуба до пульпи через перелом чи порожнину. Пульпа – це внутрішня частина зуба, що містить нерви та кровоносні судини. Коли бактерії проникають у пульпу, вони можуть поширитися на верхівку кореня зуба, викликаючи поширення інфекції на кістку, що зрештою призводить до абсцесу.
  • Пародонтальний. Ця інфекція починається в кістках та тканинах, що підтримують зуб. Пародонтальний абсцес зазвичай виникає в результаті пародонтиту або захворювання ясен і частіше трапляється у дорослих.

У кого з’являються зубні інфекції?

Імовірність розвитку зубної інфекції вища, якщо ви:

  • Куріть. У курців ймовірність виникнення зубних інфекцій приблизно вдвічі вища, ніж у некурців.
  • Маєте сухість у роті. Бактерії процвітають у роті, де мало слини.
  • Чи не дотримуєтеся гігієни зубів. Регулярне чищення зубів щіткою, зубною ниткою та чищення зубів у стоматології зменшує кількість бактерій.
  • Маєте ослаблену імунну систему. Хвороби чи ліки можуть знизити імунну реакцію, що ускладнює боротьбу з мікробами.

Як діагностується абсцес зуба?

Якщо інфекція стає надто болісною, звернення до стоматолога завжди має бути пріоритетним. Стоматолог розпитає вас про симптоми, подивиться, чи немає в роті набряку та інших ознак інфекції. Стоматолог може порадити вам зробити рентгенівський знімок та використовувати інші стоматологічні інструменти. Після цього стоматолог запропонує доступні методи лікування абсцесу зуба.

Як лікується абсцес зуба?

Метою лікування є усунення інфекції та запобігання ускладненням. Варіанти лікування включають різні опції, наприклад розтин та дренування.

Стоматолог введе вам розчин місцевого анестетика в область тканин, щоб знеболити їх. Це буде зроблено до самого розтину. Розріз зазвичай виконується скальпелем, який прямує в найбільш опухлу область ясен. Після того, як область буде розкрита (надрізана), гній витече, і її залишають відкритою для подальшого дренування.

Розтин пародонтального абсцесу та дренування рани у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти