Послуги пародонтолога у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

Будь-які види стоматологічної допомоги

Ми намагаємося в кожному конкретному випадку знайти рішення, яке було б оптимально за видатками та давало максимальний результат. У нас це виходить, тому що наші лікарі, маючи великий досвід і відмінну підготовку, завжди націлені на результат.

Пародонтологія – це вивчення спеціалізованої системи твердих (кістка) та м’яких тканин (ясна), яка підтримує зуби та зберігає їх положення у верхній та нижній щелепі (кістки черепа). Цей комплекс тканин називається пародонтом і складається з альвеолярної кістки, цементу кореня, пародонтальної зв’язки та ясен. Зуби знаходяться всередині альвеолярної кістки і підтримуються періодонтальним зв’язуванням, яке з’єднується з цементом, що покриває корінь зуба. Ці живі тканини здатні адаптуватися до різних змін у ротовій порожнині, що дозволяє стабільно підтримувати положення зубів.

Що таке пародонтологія

Основна функція пародонту (тканин ясен) – утримувати зуби в їх положенні всередині кістки, а також виконувати функцію буфера під час жування, запобігаючи пошкодженню зубів при надмірному зусиллі. Тканини та зуби діють та працюють разом, щоб захистити себе та забезпечити належне функціонування під час жування.

Стан ротової порожнини людини може бути чітким показником її загального здоров’я, зокрема, стан ясен, може показати нам набагато більше, ніж просто те, що відбувається на рівні пародонтології. Системні захворювання (діабет, куріння, ВІЛ) можуть безпосередньо впливати на структури, що підтримують зуби. Деякі патології також можуть бути виявлені через рот до того, як вони виявляться у будь-якій іншій частині тіла. Тому пародонтологи можуть першими виявити ознаки загального захворювання, такого як діабет або захворювання крові. Пародонтолог може допомогти виявити діабет на ранній стадії.

Чим займаються пародонтологи

Пародонтологи – це стоматологи, які спеціалізуються на профілактиці та лікуванні захворювань, що вражають пародонт. Усі стоматологи проходять підготовку з пародонтології, але пародонтолог отримує додаткову підготовку, специфічну для цієї галузі.

Захворювання пародонту, лікуванням яких займаються пародонтологи, дуже поширені серед населення та є наслідком запалення тканин пародонту (ясен). Гінгівіт – це запальна реакція ясен внаслідок скупчення бактерій на зубах та м’яких тканинах порожнини рота. Гінгівіт виникає хоча б раз у житті у всіх людей. Ця реакція є захисним механізмом, який організм людини використовує для боротьби з хвороботворними бактеріями, але при неправильному лікуванні може призвести до пошкодження тканин. Запалення може поширитися на ясна та зруйнувати періодонтальну зв’язку та альвеолярну кістку, викликаючи пародонтит. Це призводить до втрати опори для зубів і навіть до втрати зубів, коли хвороба перебуває на більш просунутій стадії.

Лікування пародонтиту

За правильних порад та лікування у фахівців зазвичай вдається повністю зупинити прогресування пародонтиту. Головне – усунути бактеріальний наліт, що прискорює патологічний процес, і виробити гарні звички гігієни ротової порожнини. Таким чином, перший крок пародонтологічного лікування полягає в тому, щоб ознайомити пацієнта з його станом та дати йому інструкції щодо гігієни порожнини рота. На цьому першому гігієнічному етапі дуже важливо переконатися, що пацієнт адекватно дотримується гігієни.

З іншого боку, пародонтолог буде проводити гігієнічні процедури, такі як послуги з чищення зубів, щоб видалити кальцифікати та бактеріальний наліт із недоступних для пацієнта місць. Іноді може бути призначена антибіотикотерапія, якщо інфекція тканин зберігається та не реагує на гігієнічні заходи.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380675744173

Email

форма зворотного зв'язку

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти