Ортодонтія - вирівнювання зубів у Харкові на Салтівці

Ортодонтія – це галузь стоматології, яка займається неправильним розташуванням зубів. У деяких випадках такі порушення можуть викликати проблеми з їжею або мовою. У таких випадках рекомендується вирівнювання зубів, що дозволяє повільно змінити їхнє положення. Лікар ортодонт також може бути корисним у косметичних цілях, якщо людина хоче мати більш красиву посмішку.

Людина може народитися з неправильним прикусом, а може отримати її згодом внаслідок травми чи звички, наприклад, смоктання великого пальця у дитинстві. Якою б не була проблема, важливо лікувати її одразу. Якщо ви помітили такі порушення у дитини, вам слід звернутися до дитячого ортодонта. Неправильний прикус у довгостроковій перспективі може спричинити різні проблеми зі здоров’ям порожнини рота.

Чому варто записатися до ортодонту?

Ортодонтія важлива тому, що неправильно розташовані зуби або їх неправильне положення можуть призвести до підвищеного ризику розвитку карієсу та гінгівіту. Неправильний прикус може зробити зуби більш важкодоступними для читання, що призводить до поганої гігієни ротової порожнини в цих областях.

Ортодонтія зазвичай має на увазі використання брекетів для вирівнювання зубів. Брекети складаються з дужок, що кріпляться до зубів, та дугових дротів, які простягаються через дужки. Дугоподібні дроти діють як напрямні та приводять кожен зуб у правильне положення. Існує кілька типів ортодонтичних брекетів, включаючи традиційні металеві брекети, керамічні брекети під колір зубів та прозорі пластикові брекети.

Ортодонтія – це ефективний метод лікування, який може бути використаний для:

  • випрямлення зубів;
  • забезпечення правильного вирівнювання зубів;
  • створення голлівудської посмішки;
  • покращення функцій порожнини рота;
  • виправлення неправильного прикусу.

Як дізнатися, чи потрібний вам ортодонт?

Стоматологи можуть визначити, чи потрібний пацієнтові лікар ортодонт, вивчивши історію хвороби, зробивши гіпсову модель зубів та/або рентгенівські знімки. Якщо стоматолог рекомендує записатися до ортодонту, слід зробити це. Лікар зможе запропонувати вам план лікування, який найбільше відповідає вашим потребам.

Ортодонтичні плани лікування зазвичай складаються із спеціальних пристроїв, які можуть м’яко та безпечно виправити зуби. Прикладом ортодонтичних інструментів є брекети. Ці інструменти вимагають догляду та обслуговування для досягнення належних результатів. Ваш лікар-стоматолог ортодонт надасть вам конкретні інструкції в процесі лікування, щоб ви могли отримати найкращі результати.

Який тип вирівнювання прикусу найкраще підходить вам?

Є багато варіантів, які потрібно розглянути, коли ви думаєте про встановлення брекетів, включаючи тип брекетів, найбільш підходящий для вас, і те, як вони виглядають. У стоматології вам допоможуть зрозуміти, який тип лікування дасть вам бажані результати і який буде найбільш підходящим для вашої щелепи.

Ваш ортодонт у Харкові обговорить з вами можливі варіанти та допоможе вам вирішити, який вид виправлення неправильного прикусу підходить вам найкраще.

Виправлення прикусу, ціна

Вартість виправлення прикусу у дітей та дорослих може змінюватись в залежності від складності лікування та типу брекетів, які у вас встановлені. Якщо ви хочете дізнатися точну вартість, вам потрібен хороший ортодонт у Харкові. Фахівець проведе огляд, вивчить особливості вашого прикусу та зможе розробити індивідуальний план лікування саме для вас.

Будь-які види стоматологічної допомоги

Ми намагаємося в кожному конкретному випадку знайти рішення, яке було б оптимально за видатками та давало максимальний результат. У нас це виходить, тому що наші лікарі, маючи великий досвід і відмінну підготовку, завжди націлені на результат.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти