Виправлення прикусу шинами у Харкові на Салтівці

Стоматологи рекомендують шини людям, які скрегочуть чи стискують зуби – стан, відомий як бруксизм. Люди, які страждають на це захворювання, яке проявляється в основному вночі, ушкоджують зуби і щелепу під час сну, не усвідомлюючи, що завдають собі шкоди.

Якщо бруксизм не лікувати, він може призвести до легкого або сильного болю в зубах та щелепі. Бруксизм може навіть викликати сильний головний біль. Людей з бруксизмом необхідно лікувати, оскільки він призводить до зношування зубів у 80 разів більше, ніж зазвичай.

Найкраще лікування бруксизму – це шина, пристрій, який ваш стоматолог надасть для використання вночі під час сну. Стоматолог може запропонувати вам носити її і вдень, якщо ваш стан тяжкий. Шина для прикусу зменшить скрегіт зубами і тиск, щоб позбавити вас симптомів, викликаних скреготом. Вона також захистить ваші зуби та допоможе у виправленні прикусу.

Як використовувати шину для прикусу?

Шинуючі пристрої, також відомі як оклюзійні шинуючі пристрої, включають каппи і прикусні пластини. Ці пристрої зазвичай виготовляються вашим стоматологом на замовлення із прозорого пластику. Шина встановлюється між нижніми та верхніми зубами та поверх них.

Шини для прикусу служать для стабілізації щелепи та зняття м’язової напруги. Вони запобігають стисканню щелепи та скреготання зубами, які викликають біль та напругу в м’язах.

Як правило, шину надягають на ніч, оскільки саме в цей час люди найчастіше скрегочуть зубами. Лікування зазвичай триває близько трьох місяців. Якщо ви також страждаєте від м’язового спазму чи усунення диска, стоматолог може запропонувати вам носити шину вдень протягом двох тижнів.

Які переваги шини для прикусу?

  • Запобігає пошкодженню зубів;
  • Зменшує біль та напругу в щелепі;
  • Запобігає головному болю;
  • Виправляє прикус.
Виправлення прикусу шинами у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти