Сучасні методи лікування пародонтозу у Харкові на Салтівці

Те, що з віком ми втрачаємо зуби, не є само собою зрозумілим. Якщо ми дотримуватимемося гігієни порожнини рота а також регулярно проходитиме професійне чищення та огляд порожнини рота, то, швидше за все, ми зможемо зберегти свої природні зуби на все життя. Для цього необхідно дбати не лише про самі зуби, а й про структури, які їх оточують: ясна та кісткова тканина, що підтримує зуби. Захворювання ясен, що є бактеріальною інфекцією, загрожує цим опорним тканинам. Саме тому стоматологи завжди стежать за ранніми ознаками, які пацієнти можуть помітити. Коли ознаки захворювання стають очевидними, може бути запропоновано лікування пародонтозу.

Лікування пародонтозу може набувати різних форм, але метою завжди є відновлення здоров’я уражених тканин. Захворювання ясен може поширитися з ясен на кістку, яка підтримує зуби, і у найважчих випадках може призвести до втрати зубів. Існують дуже ефективні методи лікування, починаючи від глибокого чищення, що видаляє зубний наліт та камінь з-під ясен, до хірургічного відновлення втраченої ясна та кісткової тканини.

Процедури лікування пародонтозу

Лікування пародонтозу включає як хірургічні, так і нехірургічні методи відновлення здоров’я тканин, що підтримують зуби, і запобігання втраті зубів.

  • Глибоке очищення. Методи глибокого чищення є найкращою відправною точкою для боротьби із захворюваннями ясен. Наліт та каміння видаляються з-під тканин ясна.
  • Пересадження ясен. Іноді необхідно замінити ділянки втраченої ясенної тканини, щоб коріння зубів було надійно захищене. Цього можна досягти, взявши здорову тканину з однієї області ротової порожнини і перемістивши її туди, де вона необхідна.
  • Пародонтологічна пластична хірургія. Коли слово “пластична” використовується для опису хірургічного втручання, воно відноситься до будь-якої процедури зміни форми, яка створює більш приємний зовнішній вигляд тканин ясен.
  • Лікування пародонтозу лазером. Видалення уражених тканин ясен за допомогою лазера може дати значні переваги перед традиційною хірургією, наприклад менший дискомфорт.
  • Операція з подовження коронки. Це хірургічна процедура, при якій необхідно оголити структуру зуба, покриту ясенною та кістковою тканиною, або з косметичних причин, або для того, щоб допомогти закріпити нову зубну коронку.
  • Зубні імпланти. Сьогодні кращим методом заміни зубів є титановий зубний імплант, який встановлюється під лінією ясен у щелепну кістку під час невеликої хірургічної операції. Потім імплантат кріпиться до реалістичної зубної коронки, яка видно над лінією ясен і не відрізняється від природного зуба.

Ваша роль у профілактиці пародонтозу

Зубний наліт є основною причиною пародонтозу, тому дуже важливо видаляти його щодня за допомогою ефективного чищення зубів щіткою та ниткою. Звичайно, є такі ділянки ротової порожнини, куди зубна щітка і нитка просто не можуть дістатися, тому так важливо регулярно проводити професійне чищення зубів у стоматологічному кабінеті. Регулярний стоматологічний огляд – це також час, коли можна виявити ранні ознаки захворювання ясен – до того, як вони стануть очевидними навіть для вас.

Повноцінне харчування з низьким вмістом цукру та відмова від тютюну у всіх його формах також зміцнять ваше пародонтологічне здоров’я та підвищать шанси зберегти зуби на все життя.

Сучасні методи лікування пародонтозу у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти