Установка цирконієвих коронок у Харкові на Салтівці

Зубна коронка – це протез, що покриває пошкоджений зуб. Зуб, який зламався, тріснув чи зруйнувався, отримає користь від коронки. Стоматолог може використовувати зубні коронки з діоксиду цирконію, оскільки це найміцніший із існуючих матеріалів. Цирконієві коронки можуть прослужити роки і навіть десятиліття при належному догляді та регулярних стоматологічних оглядах.

Навіщо потрібні зубні коронки?

Перед встановленням стоматолог проводить огляд, щоб визначити необхідність її встановлення. Вони можуть бути встановлені на дорослі зуби, які були пошкоджені будь-яким чином. Найбільш поширеними причинами необхідності встановлення цирконієвої коронки є:

  • зуб зламався, тріснув чи сколовся;
  • зуб має велику пломбу;
  • було встановлено зубний імплантат, і він зажив.

З чого виготовлені цирконієві коронки?

Цирконієві реставрації виготовляються із діоксиду цирконію, оксиду металу. Неймовірна міцність монолітного діоксиду цирконію, який використовується для зубних протезів, обумовлена його тетрагональними кристалічними властивостями. Ціліснокерамічний матеріал не вимагає непривабливої металевої підконструкції для стабільності, стійкий до зношування і важко розколюється.

Особливості діоксиду цирконію

Коронки з діоксиду цирконію були вперше представлені у стоматології у 2010 році. До виготовлення коронок діоксид цирконію використовувався у стоматології для виготовлення ендодонтичних штифтів та зубних імплантів. Сипучий матеріал поставляється до зуботехнічної лабораторії у вигляді пресованих цільних блоків. Потім ці блоки фрезеруються в тривимірну коронку або каркас за допомогою CAD/CAM-технології, що гарантує відсутність порожнеч і точне припасування реставрації в кожному випадку.

У процесі не використовуються метали, що дозволяє одержати естетично привабливі краї коронок без видимих темних ліній чи тіней. Коронки з діоксиду цирконію стають все більш поширеними, і вони дійсно мають деякі переваги.

Міцність

Однією з найбільших переваг діоксиду цирконію є його міцність та довговічність. Подумайте, з якою силою ваші зуби тиснуть на їжу, яку ви пережовує. Ваші коронки мають бути виготовлені із міцного матеріалу, тому діоксид цирконію може бути гарним вибором для коронок у задній частині рота. Крім того, оскільки діоксид цирконію настільки міцний, стоматологу не доведеться так довго препарувати ваш зуб.

Довговічність

Протягом 5 років коронки на основі діоксиду цирконію зберігають свої властивості так само добре, як конструкції на основі металу. А коронки із діоксиду цирконію, звані монолітними, особливо довговічні.

Біосумісність

Цирконій є вибором багатьох стоматологів завдяки своїй біосумісності, що означає, що він із меншою ймовірністю може спровокувати реакцію організму або імунологічну відповідь, наприклад, запалення. Дослідження підтверджує це, а також виявило лише обмежену кількість цитотоксичності.

Процедура одного дня

Багато стоматологів можуть виготовити цирконієві коронки у своєму кабінеті замість того, щоб відправляти зліпки зуба в лабораторію для виготовлення коронки. Існує два основних типи процедур встановлення. Ваш стоматолог може підготувати зуб та встановити тимчасову коронку під час одного відвідування, а потім закріпити постійну під час другого відвідування.

Установка цирконієвих коронок у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти