Протезування на імплантах у Харкові на Салтівці

Спочатку зубна імплантація може здатися трохи лякаючою, але будьте впевнені, що це просте та поширене вирішення багатьох різних проблем, пов’язаних зі здоров’ям зубів та покращенням зовнішнього вигляду вашої усмішки. Коли йдеться про зубні імпланти, під протезом мається на увазі штучний зуб. За визначенням, протез – це штучна частина тіла, і коли ви обговорюєте протез зубного імпланту, ви маєте на увазі дві різні частини: металевий імплант, який з’єднується з щелепною кісткою, і сам зуб, а точніше коронку.

Титан – найкращий вибір

Найчастіше метал, який стоматолог вставляє в щелепну кістку при імплантації зубів, виготовляється з оксиду титану. Титан є кращим металом з двох основних причин: це міцний метал, який забезпечує надійну опору для імплантів, і він природно зростається з щелепною кісткою. На відміну від інших металів, оксид титану не іржавіє в роті і не входить у реакцію з біологічними рідинами. Це дозволяє йому утворювати зв’язок із щелепною кісткою та створювати міцну основу, необхідну для того, щоб імплант залишався на місці.

Якщо у вас алергія на титан, рішення все одно є. Можна використовувати діоксид цирконію, хоча він більш схильний до розтріскування, ніж титан і зазвичай використовується тільки в крайньому випадку.

Порцеляновий захист

Як правило, ваш стоматолог використовує фарфорову коронку разом з титановим абатментом, і міцність – знову ж таки одна з головних причин. Порцеляна не тільки виглядає і відчувається як справжній зуб, він навіть міцніший за справжній зуб. Однією з найбільших переваг зубних імплантів перед знімними протезами є якість прикусу. У той час як зубні протези важко наближаються до якості справжніх зубів, зубні імплантати працюють нарівні або навіть краще за справжні зуби, дозволяючи вам знову насолоджуватися здоровою їжею, що може захистити решту ваших природних зубів!

Вибір нових штучних зубів

Після загоєння ясен вам зроблять додаткові зліпки порожнини рота і зубів, що залишилися. По цих зліпках виготовляється коронка – ваш штучний зуб, що реалістично виглядає. Коронка не може бути встановлена доти, поки ваша щелепна кістка не стане достатньо міцною, щоб підтримувати новий зуб. Тут ви маєте дві опції.

  • Знімні. Цей тип схожий на звичайний протез, що знімається, і може бути частковим або повним протезом. Він містить штучні білі зуби, оточені рожевою пластмасовою ясною. Він встановлюється на металевий каркас, що кріпиться до абатменту імпланту, та надійно защіплюється. Його можна легко зняти для ремонту або щоденного чищення.
  • Незнімні. У цьому типі штучний зуб постійно прикручується чи цементується до індивідуального абатменту імпланту. Ви не можете видалити зуб для чищення або під час сну. Найчастіше кожна коронка кріпиться до окремого зубного імпланту. Однак, оскільки імпланти мають виняткову міцність, одним імплантом можна замінити кілька зубів, якщо вони з’єднані між собою мостом.

Коронка виявляється найкращим варіантом навіть у порівнянні із зубним імплантом. Відновлення коронками допомагає зберегти природне коріння, що призводить до покращення здоров’я порожнини рота. Але пам’ятайте, що стоматологічна допомога не універсальний підхід. Тому завжди краще дозволити своєму стоматологу прийняти рішення і вибрати найбільш підходяще для вас лікування.

Протезування на імплантах у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти