Установка ізраїльських імплантів Mis у Харкові на Салтівці

Коли виникає необхідність протезування одного або декількох зубів на імплантах, пацієнт завжди опиняється перед складним вибором – якому імпланту віддати перевагу, адже сьогодні на ринку представлено не менше кількох десятків брендів. Далі йтиметься про одну з найпопулярніших систем імплантації зубів – MIS ізраїльської компанії Medical Implant Technologies. Відмінною рисою імплантів MIS є дуже доступна ціна, що багато в чому визначило популярність бренду серед пацієнтів.

Але чи є у цих імплантів якісь більші переваги, ніж просто низька ціна? І чи варто взагалі їх встановлювати, чи низька ціна в цьому випадку пов’язана з високим ризиком відторгнення імпланту та розвитку інших ускладнень? Про що говорять відгуки пацієнтів, які встановили імпланти МІС?

Компанія Medical Implants Technologies, що виробляє імпланти MIS, базується в Ізраїлі, але компоненти для імплантів розробляються на заводах у Франції та Німеччині. Сьогодні щорічно створюється понад мільйон імплантів MIS з використанням найсучаснішого роботизованого обладнання.

Технологічні переваги імплантів MIS

Тепер давайте подивимося, які технологічні рішення закладені в конструкцію імплантів МІС, адже саме їх поєднання багато в чому відрізняє зубний імплант від звичайного металевого (титанового) шурупа.

  • Конічна чи циліндроконічна форма кореня. Іншими словами, такі імпланти мають анатомічну форму, що нагадує корінь природного зуба. Це важливо з точки зору рівномірного розподілу навантаження на кістку та для успішної остеоінтеграції. У той же час така форма не є чимось унікальним і використовується в більшості інших імплантаційних систем як імплантів економ-класу, так і преміум-класу.
  • Подвійне різьблення. Ця технологія є суттєвим плюсом. Вона забезпечує ефект достатньої компресії кісткової тканини в глибині отвору (тобто при установці кістка стискається, утворюючи щільний шар навколо імпланту), і в той же час мікрорізьблення в маргінальній зоні кістки (біля ясен) запобігає атрофії кістки в цій ділянці з часом.
  • Титановий метал замість чистого титану. Слід пам’ятати, що це швидше мінус, ніж плюс. З одного боку, це дозволяє значно знизити вартість імплантів та зробити їх міцнішими. З іншого боку, за даними низки досліджень, це може вплинути на можливість відторгнення імпланту і викликати алергічні реакції. Імпланти преміум-класу виготовляються з дорожчого чистого титану – а це говорить багато про що.
  • Шорстка поверхня. Ще недавно це було новинкою, але сьогодні майже всі компанії випускають традиційні зубні імпланти з пористою поверхнею (вироби проходять піскоструминну обробку абразивами високого тиску або кислотне травлення, або обидва види обробки послідовно). В результаті на титановій поверхні імпланта з’являються мікропори, в які проникають клітини щелепної кістки, що ростуть – з часом імплант і кістка стають єдиним цілим.
  • Індивідуальна упаковка. Кожен імплант MIS поміщається у захисну колбу та коробку із зручною відривною вкладкою для швидкого розтину під час операції. Це досить важливий момент, оскільки лікареві важливо розкрити упаковку для пацієнта, оскільки це є гарантією стерильності виробу і того, що буде встановлено саме ізраїльський імплант, обраний пацієнтом, а не продукт no name.

Нижче ви можете вивчити ціни на ізраїльські імпланти МІС.

Установка ізраїльських імплантів Mis у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти