Видалення зубів у Харкові на Салтівці

Якщо ваш зуб пошкоджено і не може бути відновлено за допомогою пломби або коронки, ваш стоматолог може ухвалити рішення про видалення.

Коли зуб не підлягає відновленню, видалення може бути найкращим варіантом для вас. Однак, стоматолог обговорить з вами всі можливі варіанти під час консультації. Якщо ви думаєте, що вам може знадобитися видалити зуб, будь ласка, зв’яжіться з лікарем і запишіться на прийом у Харкові.

Чому застосовується видалення?

Існує безліч причин, через які вам може знадобитися ця процедура. Наприклад, якщо у вас:

  • Сильний карієс;
  • Захворювання ясен (пародонтоз);
  • Зламаний зуб, який неможливо відремонтувати;
  • Абсцес (скупчення гною);
  • Скученість зубів – коли зубам не вистачає місця у щелепі.

Ваш стоматолог зазвичай видаляє корінний зуб у стоматології. Але іноді щелепно-лицьовий хірург проводить процедуру в лікарні, якщо видалення зуба складніше. Зазвичай ви можете вирушити додому того ж дня.

Видалення зруйнованого зуба: підготовка

Ваш стоматолог пояснить, як підготуватись до процедури. Він запитає про вашу стоматологічну та медичну історію. Важливо повідомити про будь-які медичні стани, алергії або нещодавні операції, а також про будь-які ліки, які ви приймаєте.

Стоматолог обговорить з вами, що відбуватиметься перед процедурою, включаючи можливий біль під час виривання зуба. Якщо ви в чомусь не впевнені, спитайте. Жодне питання не є надто незначним. Якщо вам важлива терміновість вилучення або ви хочете ще раз уточнити ціну, обговоріть це. Повна поінформованість допоможе вам почуватися спокійніше та дозволить дати згоду на проведення процедури.

Як вирвати зуб без болю: анестезія

Зазвичай зуби видаляють під місцевою анестезією. Це повністю блокує біль у яснах, хоча ви все одно відчуватимете тиск. Під час процедури ви перебуватимете у свідомості, тому розумітимете, що відбувається. Якщо ви дуже переживаєте, можливо, вам буде призначено заспокійливий засіб, який зніме тривогу, змусить вас заснути та допоможе розслабитися.

Загальна анестезія при видаленні зуба зазвичай застосовується лише для дітей або дорослих з обмеженими можливостями. Однак ваш стоматолог може вирішити, що це підходить для вас, якщо потрібно видалити кілька зубів або процедура буде складніше, ніж зазвичай. Якщо вам належить загальна анестезія, стоматолог направить вас до лікарні для проведення процедури.

Процедура: видалення зуба

Коли ви зручно розташуєтеся у кріслі, стоматолог введе місцевий анестетик в область навколо зуба. Він почекає кілька хвилин, щоб ін’єкція подіяла, і поставить вам кілька питань, щоб переконатися, що вона діє.

Коріння вашого зуба знаходиться в гнізді (отворі) у яснах. Ваш стоматолог розширить зубне гніздо та обережно розхитає зуб, перш ніж видалити його. Ви відчуєте деякий тиск у роті, але це не повинно бути болючим. Якщо ви відчуєте біль, одразу ж повідомте про це свого стоматолога. Іноді стоматологу може знадобитися накласти шов на порожнє гніздо, щоб допомогти йому зажити.

Відновлення

Більшість людей можуть повернутися до свого звичайного життя того ж дня. Тільки якщо вам належить більш складне хірургічне видалення, на відновлення потрібно кілька днів. Спостерігайте за своїм самопочуттям і дотримуйтесь рекомендацій стоматолога. Якщо вам робили місцеву анестезію, може знадобитися кілька годин, перш ніж до вас повернеться відчуття у роті. Не вживайте гарячу їжу чи напої, доки відчуття не повернеться, інакше ви можете обпектися або ошпарити рот. Нижче показано вартість процедури.

Видалення зубів у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти