Протезування зубів знімними протезами у Харкові на Салтівці

Знімні зубні протези, іноді згадувані як вставні зуби, – це протези з таких матеріалів, як акрил, нейлон або метал, які встановлюються на ясна та/або зуби, що залишилися, щоб створити враження, що у пацієнта все ще є повний набір зубів. Протези також допомагають пацієнтам, позбавленим більшої частини зубів, нормально пережовувати їжу та говорити. Однак, вони можуть не так ефективно прикусувати, як природні зуби пацієнта або імпланти. Зубні протези необхідно виймати з рота для чищення і найчастіше на час сну.

Види знімних протезів

Існує два основні види зубних протезів:

  • повні;
  • часткові.

Кожен вид складається з кількох варіантів, але вони мають однакові можливості. Обидва види складаються з основи, яка має природний колір ясен і виготовлена з пластмасової смоли. Ця основа встановлюється те що, що залишилося від альвеолярного гребеня кістки. Альвеолярний гребінь – це те, на чому тримаються зуби, а в зубних протезах він створює ефект присмоктування, щоб утримувати протези на місці. Дуже важливо, щоб зубні протези були правильно підігнані, щоб вони зберігали своє становище під час використання. Нерви і зв’язки в ротовій порожнині доведеться переучувати, поки вони не зможуть функціонувати належним чином.

Навіщо потрібні знімні зубні протези?

Протези стають необхідними, якщо пацієнт втратив усі або більшу частину своїх природних зубів, або якщо зуби, що залишилися, знаходяться в такому поганому стані, що пацієнт вирішує, що протези будуть кращим варіантом. Вони дають такі переваги:

  • Зменшують проблеми із прийомом їжі.
  • Запобігають проблемам з промовою.
  • Поліпшують естетичний вигляд посмішки.
  • Підвищують упевненість пацієнта у собі.

Як встановлюються знімні зубні протези?

Для повного протезування спочатку необхідно видалити всі зуби, що залишилися в щелепі. Протези зазвичай встановлюються того ж дня, щоб пацієнтові не довелося обходитися без зубів. Якщо видаляється відразу кілька зубів, форма ясен може змінитися в наступні тижні або місяці, тому через кілька місяців може знадобитися вирівнювання або переробка протезів.

Стоматолог зніме зліпки (форми) та виміри порожнини рота пацієнта та відправить їх зубній технікі, яка виготовить для пацієнта знімні протези на індивідуальне замовлення. Частковий протез складається з одного або кількох штучних зубів, призначених для заповнення проміжку. Вони кріпляться до сусідніх зубів металевими кліпсами, які можна легко відстебнути, щоб зняти протез.

Життя із зубними протезами

Гігієна порожнини рота дуже важлива – вона включає в себе чистку ясен і всіх зубів пацієнта, що залишилися. Самі протези слід чистити двічі на день, як і природні зуби, ретельно вичищаючи їх зубною пастою або водою з милом, а також змочуючи в розчині шипучому таблеток для очищення протезів, щоб видалити бактерії і плями.

Спочатку прийом їжі може бути утруднений, тому рекомендується починати з м’якої їжі, нарізаної невеликими шматочками, поступово повертаючись до повноцінного раціону. Жувальна гумка та інша особливо липка або тверда їжа можуть спричинити проблеми. Важливо дотримуватися вказівок стоматолога та звертатися до нього з будь-яких питань, які у вас виникатимуть під час носіння протезу, що знімається. Сучасне знімне протезування зубів вийшло досить високий рівень, але якщо ви хочете повернути собі комфорт, наближений до своїх власних зубів, варто також придивитися до варіанту встановлення імплантів.

Протезування зубів знімними протезами у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти