Сплінт-терапія у Харкові на Салтівці

СНЩС, або скронево-нижньощелепний суглоб, є одним із найважливіших суглобів у нашому тілі. Хоча насамперед про нього думають через його роль у поєднанні щелепи з черепом, він має більш важливе значення. Крім того, що він використовується для мови та жування, він також відіграє важливу роль у поставі. Незважаючи на це, а можливо, і завдяки своїй важливості, він також є одним із найпроблемніших суглобів організму. Розлад СНЩС – це стан, при якому щелепа опухає та болить. Ці симптоми часто виявляються разом з іншими, включаючи клацання та блокування щелепи. На щастя, цей стан часто легко піддається лікуванню. Одним із методів, що використовуються для цього, є сплінт-терапія.

Поняття про сплінт-терапію та її застосування для лікування СНЩС

При використанні в лікуванні СНЩС, сплінт або шину можна також розглядати як спеціалізовану капу. Цей вид ортодонтичних пристроїв буває різних форм. Шина може бути м’якою або твердою, і вона може покривати деякі або всі зуби. Цей пристрій допомагає усунути дискомфорт від СНЩС.

  • Сплінт дозволяє зв’язкам та м’язам щелепи розслабитися. Це допомагає запобігти стисканню, скреготуванню зубами та іншим неусвідомленим щелепним звичкам, які можуть викликати біль у СНЩС.
  • СНЩС також може бути результатом неправильного прикусу. Перекушування і недокуси можуть створювати додаткове навантаження на щелепу, що призводить до болю в СНЩС. Шина допомагає скоригувати кут прикусу і повернути його до нейтрального положення.
  • Шини також допомагають людям, які страждають на бруксизм, уникнути додаткового зносу зубів. Стиснення зубів пов’язане з головними болями, болем у зубах та підвищеною ерозією емалі.

Як згадувалося вище, сплінт буває різних форм. Однак усі вони можуть бути поділені на дві різні форми:

  • Стабілізуючі шини – їх носять для запобігання стисканню, скреготання зубами та інших симптомів бруксизму. Всі зуби покриваються цією шиною, яка одягається лише на ніч.
  • Репозиційні шини – ця форма шин використовується для усунення оклюзій чи неправильного прикусу. Їх носять щодня протягом усього дня, доки не буде досягнуто бажаної мети.

Сплінт-терапія – це ефективний спосіб для вирішення таких проблем, як бруксизм та оклюзії. Проте шини який завжди є постійним рішенням основний проблеми. Стоматологи часто включають у лікування проблеми СНЩС так звану фазу II. Стоматологічні роботи, ортодонтія та хірургія – все це можливі варіанти ефективного лікування. Без цієї другої фази лікування корекція, проведена за допомогою сплінт-терапії, може звестися нанівець.

Дізнайтесь більше, звернувшись до ортодонту сьогодні

Якщо ви стурбовані тим, що у вас можуть бути симптоми СНЩС, і запитуєте, чи може сплінт-терапія вам допомогти, зателефонуйте фахівцю вже сьогодні. Він призначатиме огляд і консультацію, щоб вирішити ваші конкретні проблеми. У деяких випадках може бути потрібна стоматологічна візуалізація, щоб лікар зміг досконально розібратися в причинах. СНЩС може бути болючим та виснажливим, але лікування часто буває ефективним для відновлення повноцінної функції.

Чим раніше ви звернетеся за ортодонтичним лікуванням, тим швидше ви зможете знайти полегшення, про що говорять відгуки пацієнтів, які пройшли через сплінт терапію. Адже вже є сучасні методики, які дозволяють ефективно впоратися з такою проблемою. Нижче ви можете вивчити ціни на сплінт для щелепи.

Сплінт-терапія у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти