Діагностика зубів у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

Відвідування стоматолога двічі на рік сприяє лікуванню та профілактиці захворювань ротової порожнини. Виявлення проблем на ранній стадії робить їх більш усувними.

Як часто потрібно відвідувати стоматолога?

Для більшості пацієнтів рекомендується два відвідування стоматолога на рік. Під час звичайного огляду пацієнт оглядає стоматолог. Він проводить професійне чищення ваших зубів, розмовляє з вами про догляд за зубами та відповідає на ваші запитання. Стоматолог також перевіряє результати чищення, проводить огляд ясен та зубів, діагностує будь-які проблеми зі здоров’ям ротової порожнини, призначає рентгенівські знімки (якщо це необхідно) та дає рекомендації з лікування. Огляди важливі не тільки для чищення, але й для виявлення будь-яких проблем.

Що таке діагностика стану зубів

Комплексний огляд у стоматолога це не тільки перевірка карієсу та здоров’я ясен, а й огляд усієї порожнини рота, голови та шиї. Цей вид обстеження зазвичай проводиться, якщо ви вперше звертаєтеся до нового стоматолога, але його також має періодично проводити будь-який стоматолог, якого ви відвідуєте багато років. Комплексний огляд, швидше за все, включатиме наступні обстеження:

• Голова та шия. Ваш стоматолог огляне голову та шию на предмет будь-яких проблем, а також промацає лімфатичні вузли та слинні залози в області шиї на предмет припухлості чи чутливості (що є ознакою інфекції чи захворювання). Стоматолог також огляне ваш скронево-нижньощелепний суглоб (з’єднує щелепну кістку з черепом), щоб переконатися, що він працює правильно.
• М’які тканини. До м’яких тканин ротової порожнини відносяться язик, внутрішня поверхня губ і щік, а також верхня і нижня частини порожнини рота. Ці області оглядаються щодо плям, пошкоджень, порізів, припухлостей чи наростів. Вони можуть вказувати на проблеми зі здоров’ям ротової порожнини. Задня частина горла та область мигдаликів також будуть оглянуті.
• Тканини ясен. Ваші ясна та опорні структури зубів будуть оглянуті на предмет ознак захворювання ясен, до яких належать червоні або опухлі тканини ясен та тканини, які легко кровоточать при обережному промацуванні. Якщо у вас дійсно є захворювання ясен, стоматолог може направити вас до пародонтолога (фахівця з ясен).
• Оклюзія. Перевіряється, наскільки добре ваші верхні та нижні зуби прилягають один до одного. Ваш стоматолог може просто подивитися, як сходяться зуби, або попросити вас прикусити віск, якщо необхідно ретельніше дослідження прикусу.
• Клінічний огляд зубів. Ознаки карієсу шукають поверхні кожного зуба. Ваш стоматолог, швидше за все, промацає зуби стоматологічним інструментом, званим експлорером, щоб знайти каріозні порожнини. При промацуванні каріозна емаль здається м’якшою, ніж здорова. Ваш стоматолог також перевірить, чи немає проблем із пломбами, брекетами, мостами, протезами, коронками чи іншими реставраціями.
• Рентген. Ваш стоматолог призначить сертифіковану техніку для проведення рентгенівського знімка, щоб виявити ознаки карієсу, а також захворювання ясен та інші проблеми зі здоров’ям порожнини рота.

Рекомендації щодо лікування

Якщо під час огляду будуть виявлені проблеми зі здоров’ям порожнини рота, стоматолог дасть рекомендації щодо подальших дій. Вони можуть включати напрямок до іншого фахівця з гігієни порожнини рота, додаткові діагностичні тести або рекомендації повернутися для проведення реставраційних робіт (наприклад, пломб і коронок) або додаткового догляду.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти