Відбілювання зубів Magic Smile у Харкові на Салтівці

Поява плям на зубах практично неминуча. Чи це процес старіння, вино, їжа чи куріння, більшість людей в якийсь момент стикаються з знебарвленням зубів. На щастя, ви можете зробити прості кроки для запобігання появі плям і зміни кольору, а також використовувати систему magic smile для миттєвого відбілювання.

Переваги відбілювання magic smile

Відбілювання зубів – це косметична процедура, яка полягає у відбілюванні емалі. Відбілювання можна проводити вдома або кабінеті стоматолога, але ми зупинимося на процедурі magic smile, яка проводиться в стоматологічному кабінеті.

Відбілювання – це найбезпечніший, найшвидший і найефективніший спосіб отримати ідеальну посмішку. Воно безпечне, оскільки не ушкоджує зуби, а під час процедури стоматолог захищає ясна пацієнта від подразнення, яке може виникнути внаслідок застосування спеціального гелю. Пацієнти можуть очікувати на негайні результати вже після однієї процедури.

Як це працює?

Відбілювання включає нанесення відбілюючого гелю, що містить перекис водню. При нанесенні на емаль молекули перекису водню розщеплюють колірні пігменти та плями, внаслідок чого зуби стають світлішими та яскравішими.

Ефект від процедури відбілювання, проведеної за допомогою системи Magic Smile, можна побачити миттєво. Незалежно від того, наскільки жовтими були ваші зуби, ви можете відбілити їх за допомогою даної стоматологічної процедури. Втім, є деякі фактори, які зрештою впливатимуть на отриманий результат відбілювання.

Наскільки білими стануть ваші зуби?

Результати процедури відбілювання залежить від низки чинників. Найголовнішим визначальним фактором є кількість плям на зубах. Відбілюючий гель діє шляхом розчинення частинок плями. Ваші зуби стануть такими ж білими, як природний колір зубів до появи плям. Другий визначальний фактор – товщина емалі. Емаль, білий, напівпрозорий шар, – це поверхневий шар на зубах, і саме на ньому накопичується більшість плям. Чим товстіший цей білий шар, тим краще буде результат відбілювання після відлущування плям. Якщо у вас тонка емаль, дентин, другий шар зубів, що має природний жовтий колір, просвічуватиме, і тому ви можете не побачити такої великої різниці після процедури відбілювання.

Як підтримувати результати відбілювання зубів

Система Magic Smile розрахована на тривалий термін. Однак те, як ви доглядатимете зуби після процедури, матиме більш безпосередню роль у тому, як довго будуть видно результати, ніж те, що можуть зробити навіть найкращі стоматологи. На щастя, підтримувати результати відбілювання зубів досить просто. У багатьох випадках для цього навіть не потрібно вносити значних змін до вже існуючого порядку дня. Для збереження яскравості та краси ваших зубів необхідно:

  • не палити, не жувати та не використовувати продукти, що містять нікотин;
  • скоротити споживання кави, чаю та червоного вина;
  • пити газування та напої з барвниками через соломинку;
  • скоротити споживання темних продуктів, таких як ягоди та соуси;
  • змивати речовини, що викликають появу плям, продуктами стимулюючими вироблення слини, такими як яблука, полуниця, селера, морква та груші.
  • полоскати рот водою після їжі або пиття, щоб речовини, що викликають появу плям, не залишалися на зубах.
Відбілювання зубів Magic Smile у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти