Знімні та незнімні ортодонтичні апарати у Харкові на Салтівці

У більшості випадків ортодонтичне лікування включає переміщення зубів у краще положення за допомогою брекетів або прозорих вирівнювачів. Хоча це найбільш відомі апарати, що використовуються в ортодонтичному лікуванні, ми також можемо рекомендувати пристрої, які називаються функціональними апаратами, для виправлення більш серйозних проблем із прикусом. Функціональні апарати призначені для використання природних сил (таких як сили, що виникають при м’язовій активності та зростанні щелепи), щоб привести прикус у кращу відповідність.

Знімні та незнімні ортодонтичні апарати

Деякі з цих пристроїв фіксуються в роті (як брекети) та не можуть бути зняті в домашніх умовах; інші більше схожі на ретейнери, і їх можна знімати за необхідності. Є також позаротові ортодонтичні апарати. Але загалом всі функціональні пристрої мають кілька спільних характеристик. Замість впливати в першу чергу на зуби, вони працюють шляхом зміни положення нижньої щелепи, що допомагає прикусу розвиватися в кращому напрямку; залежно від цього, який тип корекції необхідний, може бути рекомендований той чи інший тип апарату. Крім того, ці апарати найбільш ефективні при використанні в період розвитку щелепи – іншими словами, приблизно в період статевого дозрівання у дітей до завершення зростання. Однак, деякі з них можна використовувати і у дорослих.

Використання спеціальних апаратів є ключовою особливістю ортодонтії. При цьому методі лікування ми використовуємо природні особливості росту організму, щоб спрямувати розвиток щелеп у більш сприятливе русло. Раннє ортодонтичне лікування може скоротити час носіння брекетів, а також допоможе вам отримати чудову посмішку та правильний прикус. Інші апарати, що використовуються в ортодонтії, включають піднебінні розширювачі та головні убори. У деяких випадках функціональні апарати можуть використовуватися як альтернатива головним уборам; деякі функціональні апарати можуть також включати піднебінний розширювач.

Носіння функціональних апаратів

Незалежно від того, чи носите ви незнімні або знімні функціональні апарати, під час лікування необхідно дотримуватися гігієни порожнини рота. Знімні апарати слід знімати для регулярного чищення зубів та використання зубної нитки. Ви також повинні чистити сам апарат відповідно до інструкцій та носити його так часто, як рекомендовано – інакше він не зможе виконувати те, для чого призначений!

Стаціонарні апарати іноді є складнішим завданням для очищення. Однак існує безліч засобів, таких як тримачі зубної нитки та міжзубні щітки, які допоможуть вам впоратися із цим завданням. Якщо ви маєте запитання про те, як підтримувати чистоту зубів за допомогою апаратів, попросіть дати вам кілька порад на наступному прийомі.

Після закінчення носіння функціональних апаратів для завершення ортодонтичного лікування можуть знадобитися традиційні апарати, такі як брекети або вирівнювачі. Однак функціональні апарати можуть скоротити час носіння брекетів і часто можуть виправити проблеми, які в іншому випадку зажадали б більш складного лікування, наприклад, хірургічного втручання в ротову порожнину. Ці апарати допоможуть вам отримати гарну посмішку та правильний прикус. Нижче ви можете знайти ціни на найпоширеніші апарати для виправлення прикусу.

Знімні та незнімні ортодонтичні апарати у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти