Професійне відбілювання зубів у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

Відбілювання зубів – це косметична процедура, яка полягає у відбілюванні зубів для надання їм білизни. Кращий спосіб зберегти усмішку здоровою та яскравою – доглядати зуби та ясна, але нерідко потрібна невелика допомога. Ви можете подумати про процедуру з різних причин. Ваші зуби можуть втратити білизну з віком, а також можуть забарвитися через куріння або вживання великої кількості чаю, кави чи червоного вина.

На щастя, наші професійні процедури відбілювання швидко та безпечно видаляють плями, не пошкоджуючи зуби. Ми спостерігаємо, як тисячі пацієнтів стали впевненішими в собі завдяки яскравішій і білій посмішці.

Чи підходить вам відбілювання зубів?

  • Відбілювання рекомендується проводити після досягнення 18 років.
  • Ваші зуби та ясна повинні бути здоровими, що перевірить стоматолог під час первинної консультації.
  • Краще відкласти відбілювання зубів, якщо ви вагітні або годуєте грудьми, оскільки неясно, чи можуть відбілюючі засоби вплинути на дитину.
  • Майте на увазі, що відбілювання зубів не освітлює колір коронок, вінірів, мостів чи зубних протезів.

Вам необхідно пройти консультацію, щоб переконатися, що ви підходите для відбілювання. Якщо ви підходитье, ваш стоматолог обговорить, який варіант професійного відбілювання підійде вам найкраще, а також його вартість. Якщо ви не підходить для лікування, ви можете розглянути варіант вінірів або коронок для особливо знебарвлених або пошкоджених зубів. У стоматології вам розкажуть про можливі варіанти під час консультації. Ви також зможете поставити лікареві будь-які питання і переконатися, що відбілювання вам точно підходить.

Чи боляче відбілювати зуби?

Безпечне відбілювання не боляче, але зазвичай після першої процедури виникає легка чутливість. Це має пройти за кілька днів. Якщо цього немає, зверніться до свого стоматолога, який дасть вам подальші рекомендації. Стоматолог може порекомендувати відповідну зубну пасту та інші засоби, які допоможуть вам у разі виникнення чутливості. Високоякісні засоби для відбілювання, які використовуються стоматологами, мають у своєму складі гелі з античутливими компонентами, щоб уникнути болю під час та після процедури.

Догляд після відбілювання

Якщо ви правильно доглядаєте зуби після лікування, професійне відбілювання може протриматися протягом деякого часу. Для досягнення максимального ефекту ми рекомендуємо:

  • чистити зуби фторвмісною пастою протягом двох хвилин двічі на день для видалення щоденних плям;
  • щодня користуватися зубною ниткою;
  • регулярно відвідувати стоматолога для чищення та полірування;
  • припинити або принаймні скоротити куріння;
  • скоротити вживання продуктів та напоїв, які можуть фарбувати зуби, таких як кава та червоне вино.

Ваш стоматолог пояснить, як доглядати вашу посмішку після лікування. При правильному проведенні процедури результати відбілювання мають бути постійними. Але якщо ви не збираєтеся відмовлятися від шкідливих звичок, часто п’єте чай та каву, то періодично процедуру потрібно буде повторювати. Це допоможе вам підтримувати білизну зубів на постійній основі.

Скільки коштує відбілювання зубів в Україні?

Вартість професійного відбілювання різниться у різних клініках. Нижче ви зможете побачити приблизні ціни. Щоб дізнатися точну вартість, зверніться до стоматології в Харкові, де вас з радістю проконсультують.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти