Протезування зубів вінірами у Харкові на Салтівці

Вінір – це тонкий зліпок, виготовлений на замовлення з порцеляни, який приклеюється до передньої поверхні зуба. Вініри – це швидке та ефективне вирішення проблеми плям, сколів, неправильної форми або кривих зубів. Вони також можуть використовуватися для усунення зазорів у зубах, коли ортодонтичне лікування може виявитися неприйнятним.

Вініри для зубів – це косметична процедура. Вони покривають лише передню поверхню зуба та імітують розмір, форму та колір ваших зубів, створюючи дуже природний вигляд. Можна підібрати точний відтінок порцеляни для надання потрібного кольору, щоб покращити колір одного знебарвленого зуба або освітлити передні зуби.

Плюси

  • Білі та більш рівні зуби. Вініри можуть покращити зовнішній вигляд вашої посмішки, роблячи її більш рівною та білою.
  • Реалістичне, природне оздоблення. Керамічні вініри імітують світловідбивні властивості зубів, забезпечуючи природний результат.
  • Довговічність. Це довговічне косметичне рішення. При належному догляді вони можуть прослужити понад 10 років.
  • Міцність та стійкість до плям. Вони більш стійкі до плям і довговічні, ніж, наприклад, композитні бондинги, і міцно схожі з коронкою.

Мінуси

  • Постійність. Найчастіше перед установкою необхідно препарувати (сошліфувати) емаль на передній частині зубів. Емаль – це тонкий зовнішній шар на поверхні. Це означає, що ваші зуби будуть змінені назавжди.
  • Чутливість. У деяких випадках пацієнти можуть відчувати підвищену чутливість після встановлення.
  • Крихкість. Хоча керамічні вініри дуже міцні, вони можуть зламатися при сильній дії, наприклад, при відкушуванні твердої їжі або скреготінні зубами. Якщо це станеться, вам знадобиться ремонт або заміна всіх пошкоджених вінірів.

Скільки коштує поставити вініри

Ціна залежить від ваших індивідуальних потреб, наприклад, від того, скільки вінірів вам потрібно та який матеріал використовується. Композитні вініри – це ще один вид вінірів, які зазвичай коштують дешевше за порцелянові. Ваш стоматолог пояснить вам можливі варіанти та всі супутні витрати після первинної консультації.

Який би тип ви не вибрали, ви повинні бути впевнені, що вони вам підходять. Ваш стоматолог розповість вам про всі плюси та мінуси і підкаже, чи не краще вам підійде альтернативний метод лікування.

Процедура встановлення

Після того, як ви проконсультуєтеся, щоб переконатися, що вініри вам підходять, установка проходить у три етапи:

  • Крок 1. Ваш зуб готується до встановлення вініра. Найчастіше перед установкою зуби необхідно обточити. При цьому знімається тонкий шар емалі, щоб можна було закріпити вінір. В емалі немає нервів, але ваш стоматолог може запропонувати стоматологічну седацію, щоб допомогти вам розслабитись.
  • Крок 2. Знімається зліпок зуба. Стоматолог робить зліпок вашого рота за допомогою м’якої шпаклівки у ложці або цифрового 3D-сканера. Може бути встановлений тимчасовий вінір, який можна носити кілька тижнів.
  • Крок 3. Постановка нового вініра. Він кріпиться за допомогою сильного стоматологічного клею, за потреби підганяється, а потім фіксується на постійній основі.

Після процедури ваші ясна можуть трохи хворіти. Це нормально і пройде через кілька днів після ретельного чищення зубів. Якщо ви хочете більше дізнатися, поговоріть зі своїм стоматологом. Нижче ви знайдете приблизні ціни, більш точно можна буде дізнатися після консультації з фахівцем.

Протезування зубів вінірами у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти