Установка брекетів на верхню та нижню щелепу у Харкові на Салтівці

Зубні брекети – це вид ортодонтичного лікування, що використовується для виправлення зубів, які скучені, викривлені, виступають, не вирівняні або мають неправильну відстань. Переміщуючи зуби в ідеальне положення, брекети допомагають створити більш привабливу та здорову усмішку як для дітей, так і для дорослих.

Перш ніж ви зможете визначити, чи підходить вам виправлення прикусу, важливо зрозуміти, що включає лікування та його вартість. Отже, давайте розберемося у всьому цьому.

Коли потрібні брекети?

Коли зуби викривлені та скучені, підтримувати їх у чистоті стає дуже складно. Якщо чистка зубів щіткою та ниткою не може бути виконана належним чином, можуть виникнути карієс, захворювання ясен та можлива навіть втрата зубів. Неправильний прикус може порушити здатність правильно жувати та говорити, а також викликати ненормальне зношування емалі. Якщо ваші зуби виступають вперед та/або верхні та нижні зуби незручно прилягають один до одного (це називається неправильним прикусом), можуть виникнути проблеми з щелепою.

Тому, підтримуючи правильне положення зубів і забезпечуючи кращу гігієну ротової порожнини, скоби не тільки допомагають зберегти привабливий вигляд вашої посмішки. Вони також допомагають зберегти здоров’я зубів, ясен та порожнини рота.

Що ховається за прикусом?

Найпоширенішою проблемою, що викликає необхідність ортодонтичного лікування, є неправильний прикус. Неправильний прикус може бути викликаний одним чи кількома факторами.

  • Маленький рот. Маленький рот може призвести до обмеження простору зростання зубів. Це може спричинити скупчення після прорізування постійних зубів.
  • Випинання мови. Деякі діти висувають язик вперед, притискаючи його до губ з силою, що може призвести до випирання зубів або відкритого прикусу, а також до інших проблем.
  • Зайві зуби чи їх недостатня кількість. Іноді у людини можуть розвиватися та/або виступати зайві зуби або деякі зуби взагалі не розвиваються чи не виступають. Це може вплинути на вашу прикус. Крім того, невчасна втрата молочних зубів або травматичні ушкодження особи, рота чи щелепи також можуть вплинути на прикус.
  • Невідповідність щелепи та кісткової структури. Неправильне положення щелепи чи опорної кісткової структури може вплинути на прикус.

Правильний вік для встановлення брекетів

Як правило, відстань між зубами, неправильний прикус, скупченість, усунення чи подібні проблеми людина успадковує від своїх батьків. Однак ці проблеми також можуть бути викликані такими звичками, як ссання великого пальця, висовування язика, змикання губ, ротове дихання через алергію або великі мигдалини та аденоїди, передчасна втрата зубів або травма, і зазвичай починають проявлятися у віці від шести до 12 років . Тому для досягнення оптимальних результатів ортодонтичне лікування за допомогою брекетів слід розпочинати у віці від восьми до 14 років.

Брекети для дорослих

Не лише дітям корисні скоби. Дорослі також можуть пройти ортодонтичне лікування для виправлення проблем вирівнювання, відстані між зубами, скупченості та неправильного прикусу. Процес переміщення зубів у принципі однаковий у будь-якому віці, але у дорослих лікування може тривати більше часу. Це з тим, що лицьові кістки в дорослих не ростуть, і деякі корекції може бути неможливі лише з допомогою брекетів. Залежно від конкретного типу та тяжкості проблеми вирівнювання або неправильного прикусу може знадобитися видалення зубів або щелепно-лицьова хірургія. Нижче ви можете дізнатися, скільки коштують брекети для вирівнювання зубів.

Установка брекетів на верхню та нижню щелепу у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти