Нарощування кісткової тканини у Харкові на Салтівці

Операція з відновлення щелепи, або ортогнатична хірургія, проводиться для виправлення проблем та нарощування кісткової тканини. Залежно від того, що вам потрібно, щелепна хірургія може виправити функціонування щелепних кісток та зубів, а також покращити ваш зовнішній вигляд.

Відновлювальна хірургія щелепної кістки може бути проведена на підборідді, верхній та нижній щелепі. Ваш ортодонт спочатку огляне ваші щелепні кістки та зуби, а потім лікар зробить знімки, щоб визначити, чи є цей вид операції найкращим варіантом для вас – і якщо так, то що саме необхідно.

Переваги операції з відновлення щелепної кістки

Реконструкція щелепної кістки зазвичай є останнім варіантом, якщо ортодонтія не змогла вирівняти щелепу та/або зуби. У молодих людей цей вид операції доцільний лише після того, як щелепа та зуби перестануть рости.

Якщо вам належить така операція, ви, швидше за все, носитимете брекети до і після неї. Брекети допоможуть забезпечити правильне вирівнювання кісток, поки вони гояться і природно зростаються. Брекети будуть зняті після повного загоєння.

Операція з нарощування кісткової тканини корисна для тих, хто має проблеми з вирівнюванням щелепи і зубів. Деякі переваги включають:

  • Більш легке відкушування, пережовування та ковтання їжі;
  • Виправлення проблем із мовою;
  • Запобігання надмірному або нерівномірному зносу зубів;
  • Виправлення перекушування та недокусу;
  • Корекція симетрії особи;
  • Забезпечення комфортного відкривання та закривання рота;
  • Полегшення болю та “клацань” у скронево-нижньощелепному суглобі;
  • Виправлення травм особи;
  • Виправлення уроджених дефектів за допомогою пластики;
  • Виправлення блокувань, що викликають обструктивне апное сну.

Чого очікувати від кісткової пластики

Операція з відновлення щелепної кістки зазвичай призначається щонайменше на рік уперед, що дозволить вам носити брекети для вирівнювання зубів. Інші форми підготовки також можуть включати зміну форми зубів і установку зубних коронок. Ваш ортодонт також виготовить моделі зубів. Для проведення операції вам буде зроблено загальну анестезію. Операція, швидше за все, буде проводитися всередині ротової порожнини, щоб виключити ризик утворення рубців на обличчі.

Хірург зробить розрізи у вашій щелепній кістці, щоб скоригувати її положення та форму. Лікар також може (за потреби чи бажання) додати додатковий кістковий матеріал або збрити кістку, якщо вона занадто велика. Після завершення коригування хірург встановить дроти, гвинти та кісткові пластини, щоб зафіксувати кістки у потрібному положенні. Швидше за все, вони будуть інтегровані в структуру вашої щелепної кістки, оскільки ваша кістка зростатиме над цими елементами.

Після операції

Після операції нарощування кістки вам слід уникати куріння та напруженої діяльності. Вам також буде призначено ліки для зняття болю. Ви зможете повернутися до роботи або навчання протягом кількох тижнів. Для повного загоєння зазвичай потрібно від 6 до 12 тижнів. Після загоєння щелепи ортодонт знову вирівняє зуби за допомогою брекетів. Весь процес може зайняти кілька років, перш ніж ваша щелепа та зуби прийдуть у норму і будуть правильно вирівняні.

Пластика кісткової тканини допоможе вам відновити правильну форму обличчя, надасть вашій зовнішності більш привабливого вигляду. Нижче ви можете дізнатися скільки коштує кісткова пластика.

Нарощування кісткової тканини у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти