Лікування пародонтиту у Харкові на Салтівці.

Пародонтит, різновид захворювання ясен, є сильним запаленням ясен, симптоми якого включають почервоніння, кровоточивість або набрякання. Якщо пародонтит не лікувати, може призвести до втрати зубів. Лікування може включати глибоке чищення зубів або, у тяжких випадках, хірургічне втручання. Регулярне чищення щіткою та зубною ниткою може запобігти пародонтиту.

Що викликає пародонтит?

Основною причиною пародонтиту є погана гігієна ротової порожнини. Бактерії прикріплюються до нальоту та зубного каменю на поверхні зубів. Якщо ви не чистите зуби так добре або не так часто, як належить, бактерії переміщуються під лінію ясен, куди не дістає зубна щітка та нитка. Ці шкідливі бактерії руйнують тканини, що підтримують зуби, що призводить до інфекції, втрати кісткової тканини та випадання зубів.

Як лікується пародонтит?

Лікування пародонтиту залежить від ступеня та тяжкості вашого захворювання. Існують нехірургічні та хірургічні методи лікування пародонтиту.

Нехірургічні методи лікування пародонтиту

Нехірургічні методи часто добре допомагають людям з легким та середнім ступенем пародонтиту.

  • Антибіотики. Ваш стоматолог може призначити антибіотики для боротьби з інфекцією. Або він може помістити антибіотик місцевої дії під ясна, щоб впливати на уражену ділянку.
  • Глибоке чищення. Цей метод схожий на звичайне чищення у стоматології. Різниця в тому, що вам зроблять місцеву анестезію, щоб знеболити ясна. Це дозволить стоматологу чи гігієністу видалити бактерії глибоко під яснами. Він також вирівняє коріння зубів, щоб запобігти подальшому скупченню нальоту та бактерій. Таке чищення часто проводиться за два або більше візитів до кабінету стоматолога чи пародонтолога. Важливо, щоб ви відвідали пародонтолога через місяць після чищення, щоб перевірити стан ясен та переконатися у ефективності лікування.

Хірургічне лікування пародонтиту

Якщо у вас помірний або важкий пародонтит, вам, швидше за все, знадобиться хірургічне втручання.

  • Пластика клаптя. Під час цієї процедури пародонтолог робить розріз уздовж лінії ясен і тимчасово піднімає тканину ясен від зубів. Це дозволяє лікарю легко побачити коріння зубів і ретельно їх очистити. Якщо інфекція спричинила втрату кісткової тканини, пародонтолог може відновити контур основного кісткового гребеня. Після загоєння уражені ділянки набагато легше очистити.
  • Пересадка зубної кістки. Якщо у вас велика втрата кісткової тканини, ваш стоматолог чи пародонтолог може порекомендувати кісткову пластику. Під час цієї процедури в місця, де ви втратили кісткову тканину, міститься матеріал для кісткової пластики. Трансплантат є основою для зростання нової кістки. Мета – знизити ризик розвитку інфекції та втрати зубів у майбутньому.
  • Пересадження ясен. Пародонтит може призвести до того, що тканина ясен відходить від зубів. Це рецесія ясна, яка оголює коріння зубів, роблячи їх довшим. Щоб замінити втрачену тканину навколо зубів, стоматолог чи пародонтолог може порекомендувати пересадку ясен. Під час цієї операції він помістить трансплантат тканини навколо уражених зубів і пришиє його на місце. Операція з пересадки ясен закриває відкрите коріння зубів, покращує зовнішній вигляд вашої посмішки та знижує ризик подальшої рецесії.
  • Спрямована регенерація тканин. Під час цієї процедури стоматолог або пародонтолог поміщає спеціальну біосумісну мембрану між існуючою кісткою та зубом. Ця мембрана не дає небажаної тканини розростатися в цій галузі та стимулює зростання кістки.
Лікування пародонтиту у Харкові на Салтівці.
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти