Установка імплантів Alpha Bio в Тернополі на Салтівці

Зубні імпланти є найбільш ефективним та постійним вирішенням проблеми відсутності зубів. Після того, як імплантація зубів стала стандартною процедурою у стоматології, останнім часом з’явилися та процвітають різні компанії з імплантації.

Чи всі системи зубних імплантів однакові? Чи може зубний імплант будь-якої компанії забезпечити довговічне рішення? Ми дуже часто стикаємося з подібними питаннями. Мета цієї статті, в основі якої відгуки наших клієнтів – допомогти вам вибрати правильну марку зубних імплантів, щоб ви досягли бажаного результату.

Необхідно розуміти, що всі марки зубних імплантів не однакові, а отже, не дадуть однакових результатів. Оскільки ми практикуємо стоматологію, орієнтовану на клієнта, ми завжди вважаємо за краще використовувати зубні імпланти всесвітньо визнаних брендів. Ось кілька причин, через які Alpha Bio відрізняється від інших.

Створені, щоб служити вам усе життя

Дентальні імплантати Альфа Біо виготовлені таким чином, що вони можуть бути постійним рішенням і не вийдуть через кілька років. Починаючи з матеріалу, що використовується у виробництві, і закінчуючи дизайном імпланту, кожна найдрібніша деталь ретельно спланована та продумана, щоб відповідати стандартам якості міжнародного визнання та витримувати навантаження. Відгуки наших клієнтів це підтверджують.

Перевірено та протестовано науково

Зубні імплантати від Alpha Bio мають сильну наукову документацію, розроблену після більш ніж 30 років великих досліджень, розробок та постійних інновацій. Крім того, існує велика наукова література, що підтверджує високі показники успішності цих зубних імплантів, про що також говорять відгуки. Нові бренди зубних імплантів поки що не можуть зрівнятися з науковими розробками компаній-піонерів.

Висока якість

Однією з причин, які Альфа Біо піонерами в технології імплантації, є чудова якість, яку забезпечують ці зубні імпланти. При виробництві цих зубних імплантів ретельно відбираються матеріали, щоб не було компромісу у таких важливих властивостях, як біосумісність, довговічність чи міцність.

Всесвітнє визнання

Альфа Біо пропонує зубні імпланти різних конструкцій, щоб задовольнити індивідуальні потреби пацієнтів. Оскільки вони визнані у всьому світі та користуються довірою лікарів, у будь-якій країні світу можна отримати аналогічний догляд та професійну допомогу, якщо виникне така потреба.

Одна з найпоширеніших причин, через яку пацієнти не вибирають високоякісні зубні імпланти, полягає в тому, що спочатку ціна може здатися високою. Якщо розглядати зубні імпланти як інвестицію для досягнення гарного здоров’я ротової порожнини та відмінної якості життя, це може змінити точку зору. Зубні імпланти слід розглядати як процедуру, яка проводиться один раз у житті. Це пов’язано з тим, що встановлення імплантів має проводитися з належним плануванням та точністю досвідченими фахівцями та хірургами з імплантації.

Якщо ви вирішите вибрати неякісну альтернативу заради низької ціни, ваші імпланти можуть прослужити не так довго, як очікувалося. У такому разі вам можуть запропонувати такі варіанти, як знімні протези або видалення та повторне встановлення зубних імплантів (якщо це можливо). Повторне встановлення ніколи не є гарною ідеєю, оскільки і ви, і ваша щелепна кістка повинні заплатити велику ціну за виправлення невдалого протезу.

Установка імплантів Alpha Bio в Тернополі на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти