Імплантація зубів Nobel у Харкові на Салтівці

Якщо у вас відсутній зуб чи зуби, постійним вирішенням проблеми є імплантація зубів. Імпланти встановлюються у щелепну кістку і служать довго. Вони не тільки покращують зовнішній вигляд ваших зубів та відновлюють усмішку, але й покращують функціональність порожнини рота, що призводить до покращення пережовування та подальшого перетравлення їжі, забезпечуючи вас усіма необхідними поживними речовинами для здорового життя.

Nobel Biocare є одним зі світових лідерів у галузі технології зубних імплантів та систем імплантації, і якщо ви шукаєте зубні імпланти, ви можете скористатися інноваціями цієї компанії та більше ніколи не турбуватися про втрату зубів. Ви будете спокійні, знаючи, що у вас є одні з кращих зубних імплантів, доступних будь-де; це першокласне вирішення проблеми видалення зубів та інших стоматологічних складностей.

Що таке зубні імпланти?

Зубні імпланти зазвичай складаються з трьох елементів – металевого гвинта, який загвинчується в щелепну кістку; абатменту, або з’єднувача; та коронки, що нагадує справжній зуб, яка встановлюється зверху. Компанія Nobel Biocare розробила зубні імпланти, які виготовлені не з металу, а з кераміки і складаються лише з двох частин. Це полегшує їхню установку, а також допомагає запобігти їхній поломці, оскільки в них менше деталей, які можуть зламатися або відколотися.

Це не означає, що металеві зубні імпланти можуть бути чимось поганими або потенційно проблематичними. Вони зазвичай виготовляються з титану або суміші титану та інших металів, і майже завжди не виникає жодних проблем з кісткою, в яку вони вживлюються. Найважливішим аспектом при установці зубних імплантів – чи це Nobel Biocare або інша продукція – є те, що елемент основи є міцним і здатний підтримувати весь імплант протягом багатьох років.

Хоча ви можете подумати, що отримати зубні імпланти в Україні відносно просто, і їх може встановити кожен, реальність дещо інша, бо не кожен пацієнт є добрим кандидатом на встановлення. Наприклад, якщо в області, де передбачається встановити імплант, недостатньо щелепної кістки, це може бути неможливим. А деякі медичні стани можуть означати, що пацієнту не можна встановлювати зубні імпланти – до них належать діабет та захворювання ясен.

Що справді відрізняє імпланти Nobel Biocare?

Швейцарська компанія з виробництва зубних імплантів, материнською компанією якої є американська корпорація Danaher, що спеціалізується на науково-технічних рішеннях, маючи свої представництва та офіси по всьому світу, протягом багатьох років інвестувала значні кошти у дослідження та розробки. Це означає, що, встановлюючи зубні імпланти Nobel Biocare, ви отримуєте чудові імпланти, які розроблені та виготовлені так, щоб залишатися на місці до кінця життя за умови дотримання високих стандартів гігієни ротової порожнини.

Крім того, у ситуаціях, коли інакше це було б неможливо – особливо за наявності скомпрометованої кістки – компанія Nobel створила зубні імпланти, які можна використовувати. Мільйони людей по всьому світу скористалися інноваціями Нобель Біокаре відколи компанія розробила свої перші зубні імпланти в 1952 році, і за ці роки, за словами компанії, вона ніколи не відступала від своєї мети – дати можливість професіоналам стоматології повернути якість життя своїм пацієнтам .

Імплантація зубів Nobel у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти