Комплексна професійна гігієна порожнини рота у Харкові

Професійна гігієна зубів видаляє м’який та твердий зубний наліт за допомогою спеціальних інструментів у стоматології. Зубний наліт є однією з найпоширеніших причин запалення ясен, несвоєчасного розвитку карієсу, пародонтиту (відомішого як пародонтоз) і ранньої втрати зубів, тому його необхідно своєчасно видаляти.

Захворювання зубів та ясен, викликані поганою гігієною зубів

Основною причиною захворювань зубів та ясен є погана особиста гігієна. Захворювання, викликані поганою гігієною порожнини рота, можна запобігти, регулярно відвідуючи стоматолога для профілактичного огляду, а також гігієніста ротової порожнини, який не тільки проведе професійну гігієну порожнини рота, але й запропонує необхідні засоби для ефективного догляду за зубами в домашніх. Неправильне пережовування їжі, часте вживання м’яких продуктів та нестача солі в організмі також можуть сприяти виникненню захворювань зубів та ясен.

Коли потрібно проводити професійну гігієну?

Професійну гігієну слід проводити кожні 6 місяців. Для пацієнтів, які носять незнімні ортодонтичні апарати, рекомендується частіше проводити гігієну порожнини рота (кожні 4 місяці або відповідно до рекомендацій стоматолога). Профгігієна також рекомендується перед естетичними реставраціями, незнімним протезуванням та хірургічними втручаннями. Важливо розуміти, що постійний догляд за зубами та регулярні візити до стоматології – це один із найважливіших профілактичних заходів, який допомагає захистити зуби та ясна від можливих змін.

Метод Air Flow для гігієни зубів

Сильний потік повітря, води та порошку медичного карбонату кальцію швидко та безболісно очищає зубний наліт. Цей метод не пошкоджує тверді тканини зуба та ясна, оскільки поверхня зуба обробляється на відстані.

Чищення зубного каменю

Гігієніст порожнини рота очищає мінералізований наліт за допомогою ультразвукового скалера та необхідних ручних інструментів. Усі поверхні зубів та пломб поліруються пастою. М’який і пігментований наліт видаляється повітряною абразією за допомогою порошку карбонату кальцію (відомішого як харчова сода).

Як часто потрібно відвідувати стоматолога для огляду та чищення

Огляди та чищення повинні проводитись через регулярні проміжки часу, вказані вашим стоматологом. Багато людей потребують чищення кожні шість місяців, щоб зберегти зуби та ясна здоровими. Але якщо ви схильні до карієсу або захворювань ясен, можливо, варто відвідувати свого лікаря частіше. Наприклад, людям із захворюваннями ясен зазвичай варто відвідувати стоматолога кожні три-чотири місяці. Це пов’язано з тим, що у деяких людей бактерії в ротовій порожнині розмножуються швидше. Запитайте у свого лікаря, який графік чищення підходить саме вам.

Коли необхідно відвідати лікаря

Якщо з моменту останнього чищення зубів минуло понад шість місяців, одразу ж запишіться на прийом до стоматолога. Він огляне ваші зуби та ясна і дасть рекомендації відповідно до ваших потреб.

Якщо у вас з’явилися такі тривожні ознаки, як зубний біль, кровоточивість ясен, розхитування зубів або неприємний хронічний запах з рота, запишіться на консультацію до стоматолога. Лікування необхідне знищення шкідливих бактерій. Лікуючи проблеми зі здоров’ям ротової порожнини, ви зміцнюєте і своє здоров’я загалом.

Комплексна професійна гігієна порожнини рота у Харкові
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти