Чистка (пломбування) каналів зубів у Харкові на Салтівці

Ваш стоматолог може запропонувати лікування кореневого каналу, якщо в одному із ваших зубів є запалення чи інфекція. Він очистить і запломбує зуб, щоб запобігти подальшому пошкодженню. Лікування кореневого каналу може врятувати зуб від видалення.

Що таке кореневий канал?

Ваші зуби мають “коріння”, яке кріплять їх до щелепної кістки. Усередині кожного зуба знаходиться суміш кровоносних судин та нервів, яка називається пульпою. Пульпа знаходиться в просторі, званому пульповою камерою, яка простягається вниз у корені. Камера всередині кореня називається кореневим каналом.

Чому необхідне лікування каналу?

Якщо ваш зуб пошкоджений, бактерії можуть потрапити до нього. Це викликає роздратування, біль та набряк. Якщо пульпа інфікується, це може поширитись на пульпу всередині кореневого каналу. Лікування та чищення спрямовані на те, щоб запобігти видаленню зуба шляхом видалення пошкодженої пульпи та лікування інфекції.

Лікування важкопрохідних каналів може знадобитися з низки причин, зокрема:

  • Сильний карієс;
  • Повторне стоматологічне лікування зуба;
  • Тріснутий зуб;
  • Зламана коронка;
  • Пломби, що тріснули або випали;
  • Захворювання ясен;
  • Травма.

Якщо інфекцію не лікувати, вона може поширитися далі і спричинити абсцес – скупчення гною. Це може бути болісно і може викликати набряк навколо зуба та щелепи. Іноді один зуб може виглядати темнішим, ніж інші, що означає, що нерв усередині нього мертвий або відмирає. Якщо ви відчуваєте зубний біль або хочете дізнатися більше про лікування кореневих каналів, зверніться до свого стоматолога.

Чищення каналів це боляче?

Чищення не є болючим. Під час лікування зазвичай використовується місцева анестезія і за відчуттями воно не повинно відрізнятися від пломбування. Якщо ви особливо переживаєте з приводу лікування каналів, що важко проходять, повідомте про це своєму стоматологу, щоб він міг вас заспокоїти. Багато клініки також пропонують стоматологічну седацію, яка допоможе вам заспокоїтись під час лікування.

Як потрібно готуватися до пломбування кореневих каналів?

Пломбування каналів – це метод лікування, що дозволяє відновити недостатню структуру зуба, яка могла виникнути всередині каналів. Пломба захищає від потрапляння інфекції та від розвитку запалення. Для забезпечення максимальної точності стоматолог використовує спеціальний мікроскоп. Вартість пломбування каналів визначається індивідуально та залежить від різних факторів.

Стоматолог огляне вас і розпитає про симптоми, у тому числі про біль, який ви відчуваєте. Він також може розпитати вас про історію хвороби та попереднє лікування. У деяких ситуаціях стоматолог зробить рентгенівський знімок. Це допоможе визначити, який зуб викликає біль та потребує лікування, а також наскільки далеко поширилася інфекція. Рентген необхідний стоматологу, щоб переконатися, що ваш зуб не дуже пошкоджений для пломбування.

Хоча деякі види лікування кореневих каналів можуть бути завершені протягом одного прийому, інші процедури проводять протягом двох або більше сеансів у стоматолога. Все це обговорюється з вашим стоматологом в індивідуальному порядку на прийом у клініці.

Вартість лікування

Ціна лікування залежить від ваших потреб. Ваш стоматолог зможе надати вам розбиття вартості після того, як оцінить, яке саме лікування вам потрібне. Нижче ви можете ознайомитись з базовими цінами на процедури.

Чистка (пломбування) каналів зубів у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти