Послуги стоматології для дітей у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

Дитячі стоматологи мають спеціальну підготовку в галузі стоматології для немовлят, дітей, підлітків та людей з особливими потребами. Важко знайти дитячого стоматолога, який не любив би дітей.

Дитячі стоматологи мають підготовку із загальної стоматології та додаткову підготовку, присвячену здоров’ю порожнини рота у дітей. Вони також мають підготовку та досвід у тому, як допомогти дітям почуватися спокійно у кабінеті стоматолога. Вони формують таку стоматологічну практику, в якій батьки та діти почуваються як удома, створюючи позитивні спогади, завдяки яким діти прагнутимуть доглядати свої зуби. Хороші дитячі стоматологи роблять так, що батьки та діти із задоволенням приходять на огляди, щоб зберегти здорову усмішку.

Стоматологічна допомога немовлятам та дітям

Дитячі стоматологи проводять огляд порожнини рота немовлят та дітей ясельного віку, оцінюють ризик потенційного карієсу, а також консультують з таких питань, як ссання великого пальця та пустушки.

Профілактична стоматологічна допомога для дітей

Стоматологія також пропонує профілактичні стоматологічні послуги для дітей різного віку, включаючи рекомендації щодо здорового харчування та дієти, а також чищення та обробку фтором.

Випрямлення зубів та невідкладна стоматологічна допомога

Дитяча ортодонтія включає ранню оцінку і випрямлення зубів. Лікарі також діагностують захворювання ясен або карієс і можуть лікувати та усувати будь-які проблеми.

Якщо ваша активна дитина зламає або втратить зуб, дитячий стоматолог зможе подбати про неї та безпечно вирішити проблему. Вони мають досвід надання невідкладної стоматологічної допомоги, а коли діти втрачають молочні зуби, вони знають, як регулювати відстань між зубами для оптимального зростання постійних зубів.

Дитячі стоматологи прийшли до цієї професії, тому що вони люблять дітей і хочуть піклуватися про їхні зуби. Крім загальної стоматології, вони можуть дбати про усмішку вашого малюка з дитинства до підліткового віку. Запишіть свою дитину на прийом вже сьогодні.

Що таке профілактична стоматологічна допомога?

  • Регулярні візити до стоматолога. Важливим способом профілактики карієсу в дітей віком є регулярне відвідування стоматолога. На кожному прийомі наші співробітники можуть переконатися, що зуби вашої дитини повністю здорові, та усунути будь-які потенційні проблеми на ранній стадії. Найкращий спосіб вирішити проблему – це запобігти її появі!
  • Здорові звички очищення. Карієс утворюється, коли наліт накопичується на зубах і між ними, але регулярне чищення може запобігти його утворенню. Ваш малюк повинен чистити зуби двічі на день, кожен день, щоб забезпечити чистоту та здоров’я! Щоденне чищення – це чудовий спосіб профілактичної стоматологічної допомоги.
  • Уникайте надмірного вживання цукру. Відмова від великої кількості цукру не тільки корисна для організму, а й корисна для зубів. Велика кількість цукру може зруйнувати зубну емаль і спричинити карієс набагато швидше, ніж інші харчові речовини. Жування твердих цукрових цукерок у великих кількостях також може завдати шкоди. Обмежте цукор, щоб обмежити карієс!

Здорові звички – вірний шлях до здорових зубів! Якщо ви наслідуватимете наведені вище рекомендації щодо профілактичного догляду за зубами, у вашої дитини будуть міцні зуби на довгі роки. Якщо у вас виникли додаткові питання, не соромтеся записатись на прийом! Нижче ви знайдете прайс на дитячу стоматологію.

Будь-які види стоматологічної допомоги

Ми намагаємося в кожному конкретному випадку знайти рішення, яке було б оптимально за видатками та давало максимальний результат. У нас це виходить, тому що наші лікарі, маючи великий досвід і відмінну підготовку, завжди націлені на результат.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380675744173

Email

форма зворотного зв'язку

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти