Виправлення прикусу знімними апаратами у Харкові на Салтівці

Знімний апарат в ортодонтії – це невелика платівка, що надягається для виправлення ранніх стоматологічних проблем. Знімні апарати зазвичай використовуються для виправлення проблем з прикусом, наприклад, перекушування, а також можуть допомогти у розширенні щелепи та переміщенні зубів.

Знімні апарати бувають різних видів, і наші фахівці-ортодонти зможуть підібрати оптимальний апарат для потреб вашої дитини або для вас.

Лікування за допомогою знімних апаратів

Під час лікування ми будемо призначати регулярні візити для огляду апарату та, при необхідності, регулювання пластику чи дроту, щоб привести посмішку у правильне положення. Вам будуть дані докладні інструкції з носіння апарата.

Звикання до платівки може зайняти один або два дні, і ми можемо проінструктувати вашу дитину, щоб вона спочатку носила платівку тільки вночі. Мова і слиновиділення можуть бути порушені спочатку, але вони швидко прийдуть в норму, коли ваша дитина звикне до апарату. Знімні апарати можна виймати для прийому їжі та чищення. Виймаючи платівку, важливо помістити її в захисну коробку, щоб уникнути втрати чи пошкодження.

Переваги та недоліки лікування знімними апаратами

Знімні пластини загалом мають деякі переваги та недоліки. Головна перевага полягає в тому, що їх можна виймати для їди та чищення зубів. Багато пацієнтів думають, що вони будуть більш зручними та простими у використанні, хоча насправді зазвичай буває зовсім навпаки. Вони зазвичай громіздкіші, ніж брекети, що спочатку впливає на мовлення і комфорт. Брекети, як правило, приживаються швидше і завдають набагато менше клопоту.

Головні недоліки знімних платівок у тому, що вони майже завжди не можуть забезпечити точність рухів, як брекети, і їх можна забути надіти чи легше втратити чи зламати. Деякі люди дуже організовані і можуть привчити себе носити пластини точно за інструкцією, проте багато людей, особливо діти та підлітки, погано носять пластини, і тому лікування не просувається успішно або не йде за графіком.

Отримайте максимальну користь від лікування

Важливо носити платівку точно за призначенням. Занадто часто зняття апарата може перешкодити його правильному приляганню, що вимагатиме виготовлення нового апарату. Якщо пластина підбирається для малюка, ваша дитина також повинна утримуватися від натискання на апарат мовою, так як це може послабити його. При знятті платівки дитина повинна виймати її за задній, а не за передній дріт, оскільки це може деформувати апарат. Також необхідно чистити апарат не менше двох разів на день зубною пастою та щіткою з м’якою щетиною.

Пам’ятайте, що наші фахівці-ортодонти лікували тисячі пацієнтів, тому вони одразу дізнаються, якщо правила були порушені! Якщо знімний апарат втрачено або пошкоджено, будь ласка, зателефонуйте стоматологу якнайшвидше, щоб вам могли виготовити заміну.

Знімні платівки, відомі як функціональні апарати, для досягнення балансу обличчя та зміни прикусу досі використовуються більшістю ортодонтів, але вони поступово витісняються незнімними варіантами. Якщо ви не впевнені, чи підійде лікування знімними апаратами або краще підібрати інший варіант, запишіться на прийом до ортодонта. Він проведе діагностику та підкаже найкращий спосіб виправити ваші проблеми з прикусом. На щастя, зараз є одразу кілька ефективних методик для виправлення таких проблем.

Виправлення прикусу знімними апаратами у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти