Протезування зубів у Харкові на Салтівці

Втрата природних зубів може стати травмуючим фактором, природним старінням, вродженим дефектом або серйозним нещасним випадком. У деяких випадках людина може втратити здатність усміхатися чи жувати. В інших випадках проблема може бути настільки серйозною, що людина може почуватися ніяково, виходячи на публіку. За допомогою протезування стоматологи можуть відновити функції та естетику порожнини рота, щоб пацієнти могли почати жити нормальним життям, вільним від болю, обмежень та сором’язливості.

Що таке протезування зубів?

Протезування – це область стоматології, що займається проектуванням, розробкою та встановленням штучних замінників зубів та інших частин ротової порожнини. За допомогою встановлення зубного протеза стоматолог прагне зберегти або відновити функцію зубів, їх здоров’я, зовнішній вигляд та функціональність за допомогою правильної діагностики, планування лікування, реабілітації та технічного обслуговування.

Стоматолог із протезування забезпечує лікування пацієнтів з клінічними станами, пов’язаними з нестачею або відсутністю зубів та/або щелепно-лицьових тканин. Крім закінчення стоматологічної школи лікар повинен отримати додаткову кваліфікацію. Ця підготовка дає фахівцю можливість лікувати складні стоматологічні та лицьові проблеми, пов’язані з відсутністю чи дефектами зубів та щелепних структур. Встановити зубні протези може не кожен стоматолог, тому вам слід відшукати відповідного фахівця.

Хоча багато стоматологів можуть забезпечити деякі процедури із заміни зубів, протезисти-ортопеди визнані головними експертами в цій галузі. Ціни на протезування у Харкові залежатимуть від різних факторів та формуються залежно від конкретної проблеми індивідуально.

Кому потрібна зубна ортопедія?

Будь-яка людина з великими, складними або нетиповими потребами у відновленні ротової порожнини повинна проконсультуватися з фахівцем і дізнатися більше про стоматологічне протезування. У більшості випадків пацієнти мають набуті проблеми, але є також ситуації із вродженими дефектами. Ось найпоширеніші причини, через які люди хочуть встановити протези.

• Косметична стоматологія;
• Імплантація зубів;
• Комплексне лікування із залученням кількох фахівців;
• Хропіння та порушення сну;
• Діти, які народилися з відсутніми зубами;
• Травматичні ушкодження особи, що торкаються порожнини рота або щелепи;
• Щелепно-лицьове протезування.

Хоча складні проблеми зазвичай пов’язані з протезуванням, кожен, хто не має одного або декількох зубів, повинен відвідати стоматолога протезиста, щоб дізнатися скільки коштує протезування зубів і розглянути всі можливі варіанти відновлення.

Чому варто звернутися до фахівця з протезування?

Крім підвищеної кваліфікації, фахівці із протезування використовують передові технології, які підвищують ефективність та точність. Більшість із них також широко навчені сучасним, передовим процедурам та технікам, які дозволяють їм успішно лікувати найскладніші захворювання для відновлення оптимальної естетики та функції.

Оскільки вони спеціалізуються на заміні та відновленні зубів, протезисти мають особливе розуміння складної динаміки, яка узгоджено працює для підтримки здорової та функціональної порожнини рота. Ціна на повне протезування залежить від різних факторів, тому вам у будь-якому випадку потрібно спочатку прийти на консультацію зі стоматологом.

Будь-які види стоматологічної допомоги

Ми намагаємося в кожному конкретному випадку знайти рішення, яке було б оптимально за видатками та давало максимальний результат. У нас це виходить, тому що наші лікарі, маючи великий досвід і відмінну підготовку, завжди націлені на результат.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380675744173

Email

форма зворотного зв'язку

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти