Професійне відбілювання зубів удома – Сімейна стоматологія у Харкові на Салтівці

Чи думали ви про відбілювання зубів? Можливо, у вас наближається особлива подія, наприклад весілля або випускний, або ви просто стурбовані появою плям. Професійне відбілювання – це безпечний та ефективний спосіб зробити вашу посмішку більш привабливою та ефектною. Якщо ви вважаєте за краще зробити це самостійно, то спеціальні набори для використання в домашніх умовах дозволять вам вибілити зуби в будинки під керівництвом кваліфікованого стоматолога. У набори входять індивідуально підібрані капи, схожі на ретейнери, і гель, що відбілює, який наноситься на них.

Відбілювання в домашніх умовах

Знебарвлення зубів має неприємну звичку підкрадатися непомітно. Роки вживання кави, соку, чаю, вина і навіть деяких овочів, не кажучи вже про тютюн, ліки та природне старіння, можуть завдати шкоди вашим зубам, залишивши на них уперті жовті або коричневі плями, які не піддаються навіть найенергійнішому чищенню. Хоча завжди є можливість професійного відбілювання, набори “зроби сам” можуть значно покращити вашу усмішку без великих витрат. Вони випускаються у різних формах і зазвичай містять низький відсоток перекису водню.

Домашні набори не можуть використовувати концентрацію перекису водню більше 0,1 відсотка, тоді як стоматологи можуть використовувати 6 відсотків, тому ефект не буде таким сліпучим, як при лікуванні зубів. Тим не менш, для тих, у кого бюджет обмежений, вони можуть надати такого необхідного заряду впевненості.

У чому переваги домашніх наборів для вибілювання?

  • Вони безпечні і не зашкодять вашим зубам.
  • Домашні набори дозволяють вибілювати зуби, не виходячи з дому. Вони прості у застосуванні і не заважають вашому повсякденному життю.
  • Відбілювання в домашніх умовах відбувається поступово, тому не відбувається різкої, помітної зміни зовнішнього вигляду.
  • Ваш стоматолог оцінить вашу придатність до відбілювання та надасть вам професійні рекомендації щодо використання набору.

Інструкції з догляду під час та після домашнього відбілювання включають:

  • уникати фарбуючих напоїв та продуктів харчування, таких як кава, чай, червоне вино;
  • уникати куріння та тютюну протягом усього періоду використання набору для домашнього відбілювання;
  • щодня та після кожного сеансу відбілювання чистити зуби як завжди.

Чи зашкодить відбілювання зубам?

Щоб переконатися, що домашнє відбілювання безпечне, дотримуйтесь інструкцій. Не залишайте розчин на зубах довше, ніж рекомендує інструкція, оскільки це може спричинити подразнення ясен. Якщо це сталося будь-якому етапі процесу, рекомендується припинити процедуру.

Після відбілювання уникайте кислих напоїв, темних або сильно забарвлених рідин, таких як чай, кава або червоне вино, а також їжі з натуральними або доданими барвниками. Для підстрахування рекомендується утриматися від використання наборів, що відбілюють вагітним жінкам і тим, хто годує грудьми.

Як часто можна вибілювати зуби?

Завжди розумно запитати свого стоматолога, який набір він порекомендує. Більшість домашніх наборів відбілює зуби протягом 7-14 днів щоденного використання. Після цього, якщо ви відчуєте, що ефект почав слабшати, ви можете вдатися до процедури відбілювання. Скільки часу буде тривати ефект залежить від вашого харчування та догляду за порожниною рота. Завжди перевіряйте інструкції на упаковці, оскільки всі набори відрізняються один від одного.

Професійне відбілювання зубів удома – Сімейна стоматологія у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти