Професійне чищення зубів ультразвуком у Харкові на Салтівці

Навіть суворе дотримання правил гігієни ротової порожнини не може ефективно видалити весь наліт із зубів. Те, що залишається, згодом може перетворитися на зубний камінь, який неможливо видалити із зубів у домашніх умовах. Саме тому варто відвідувати стоматолога двічі на рік для огляду та чищення зубів, щоб він міг допомогти вам захистити здоров’я порожнини рота, видаливши залишки нальоту та зубного каменю з ваших зубів.

Ви можете помітити, що ключовою частиною професійного чищення є видалення зубного каменю. Це коли стоматолог використовує спеціальний інструмент, щоб зняти зубний камінь, який міг там скупчитися. Немає необхідності говорити про те, що, хоча зняття зубного каменю необхідне для збереження здоров’я ротової порожнини, це часто вважається одним з найнеприємніших і дискомфортних аспектів чищення. На щастя, існує більш комфортний спосіб ефективного очищення – ультразвукове чищення зубів.

Що таке ультразвукове чищення зубів

При гігієнічному чищенні ультразвуком стоматолог використовує ультразвуковий скалер для видалення зубного каменю з поверхні зубів. Ультразвуковий скалер вібрує на дуже низькому рівні, і це створює звукові хвилі, які буквально розщеплюють затверділий зубний камінь. Вода, що з кінця ультразвукового скалера, змиває залишки каменю, і ваші зуби стають гладкими і чистими.

Ультразвукове чищення дуже корисне у тих випадках, коли на зубах накопичилася велика кількість каменю, який неможливо видалити в домашніх умовах за допомогою зубної щітки або нитки і який потребує значних зусиль при використанні традиційного металевого скалера. Він також корисний у тих випадках, коли люди страждають від пародонтозу і потребують стругання коріння та скалювання зубів. При пародонтозі можуть утворюватися пародонтальні кишені – ділянки під поверхнею ясен, заповнені нальотом, каменем та бактеріями. Бактерії в цих пародонтальних кишенях можуть вражати ясна та кісткову тканину, що в кінцевому підсумку може призвести до втрати зубів та інших проблем та ускладнень. Стругання коренів і скалювання зубів – це дуже глибоке чищення, яке може допомогти вирішити проблеми, спричинені пародонтозом, і ультразвукове чищення зубів може допомогти в цьому.

Деякі з переваг ультразвукового чищення включають:

  • Це швидше, ніж традиційне чищення металевими скалерами, оскільки за один раз видаляється більше затверділого зубного каменю.
  • Вона може допомогти обмежити прогрес захворювання ясен на ранніх стадіях.
  • Зазвичай це набагато комфортніше, ніж традиційне чищення металевими скалерами.
  • Це може допомогти зменшити появу плям, що потенційно може створити ще більш білу та яскраву посмішку, ніж при традиційному чищенні зубів.

У деяких випадках стоматолог може доповнити ультразвукове чищення зубів традиційним зняттям зубних відкладень. Це пов’язано з тим, що, хоча ультразвукова чистка дозволяє видалити великі відкладення затверділого зубного каменю, стоматологу може знадобитися металевий скалер, щоб видалити маленькі шматочки зубного каменю, що залишилися. Однак при ультразвуковій чистці ручне зняття зубного каменю потрібно набагато рідше. Нижче ви можете побачити вартість процедури.

Професійне чищення зубів ультразвуком у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти