Операція відкритий синус-ліфтинг у Харкові на Салтівці

На етапі проведення операції з дентальної імплантації однією з анатомічних перешкод, з якою ми часто стикаємося у багатьох пацієнтів, є ситуація, коли пазухи перешкоджають проведенню імплантації. Анатомічно гайморові пазухи – це повітряні простори, розташовані одразу за вилицями. Іноді у пацієнтів виникають ситуації, коли пазухи дуже широкі структурно. А іноді трапляються випадки, коли існуюча кістка надто близько підходить до пазухи при втраті щелепної кістки через відсутність зубів. Тому ситуації, коли існуюча відстань між порожниною пазухи та щелепною кісткою невелика, ускладнюють застосування зубних імплантатів у цій галузі.

У таких випадках існують різні методи, що дозволяють зробити цю ділянку придатною для імплантації зубів. Процедура синус ліфтинг, один з методів лікування, який ми застосовуємо в нашій клініці, є одним з методів, що найчастіше використовуються.

Що таке відкритий синус ліфтінг?

У задній частині верхньої щелепи знаходиться область гайморової пазухи. Гайморові пазухи – це заповнені повітрям простори, які існують по обидва боки від носових раковин у кістці верхньої щелепи. Особливо при ранній втраті зубів у бічних відділах верхньої щелепи гайморові пазухи провисають. Тому застосування імплантації зубів неможливе, якщо ми не застосуємо до цих областей таку сучасну хірургічну процедуру, як синус ліфтинг.

Мета цієї процедури – проведення синус ліфтингу шляхом введення кісткових трансплантатів у гайморові пазухи, що відвисли. Таким чином, ми збільшуємо недостатню якість та кількість кістки до достатнього рівня. Відкритий синус ліфтинг із одномоментною імплантацією – це процедура, яка може бути виконана під місцевою анестезією у клінічних умовах. Це особливий метод, який може бути виконаний стоматологом та щелепно-лицьовим хірургом.

Як проводиться синус ліфтінг?

Під час проведення операції перше місце ставиться стан наших пацієнтів. Ми вирішуємо, як проводити процедуру синус ліфтингу відповідно до будови щелепних кісток пацієнтів.

Операція синус ліфтинг відкритий

Ми розпочинаємо операцію відкритого синус-ліфтингу з відкриття невеликої ділянки від ясен до області пазухи, що підлягає видаленню, за допомогою місцевої анестезії. Таким чином, ми проводимо процедуру підняття пазухи шляхом введення трансплантатів кісток у порожнину пазухи. Потім ми чекаємо на процес окостеніння під порожниною пазухи, щоб встановити в цій області зубний імплантат. Ми віддаємо перевагу методу відкритого синус ліфтингу при лікуванні імплантатів у великих областях, які будуть охоплювати більше кількох зубів.

Які ускладнення можуть виникнути після процедури синус ліфтинг відкритий?

Після операції синус ліфтингу виникають ті ж ускладнення, що після стандартної хірургічної процедури. Неминуче виникне набряк та легкий біль у ділянці розрізу. Однак вони не такі сильні, щоб вплинути на якість життя. Цей біль триватиме максимум 1-2 дні.

Пацієнти можуть відчувати наповненість в області пазух при кожному вдиху. Це не ті ускладнення, які слід побоюватися. Якщо пацієнти дотримуватимуться гігієни порожнини рота і виконуватимуть запропоновані лікарем процедури, то жодних проблем не виникне.

Скільки коштує відкритий синус ліфтинг

Середня вартість процедури синус ліфтингу вказана нижче. Однак ціна синус ліфтингу може відрізнятись у різних ситуаціях. Це тим, що це процедура є складним, передовим хірургічним втручанням, яке має проводитися досвідченим лікарем.

Операція відкритий синус-ліфтинг у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти