Імплантація зубів уві сні у Харкові на Салтівці

Зубні імпланти стали найпопулярнішим варіантом заміни зубів у всьому світі. Незалежно від того, чи відсутній у вас один, кілька або всі зуби в щелепі, зубні імпланти, безумовно, є найбільш естетичним і довговічним варіантом. Якщо ви розглядаєте можливість заміни відсутніх зубів на імпланти, але вас турбує, чи буде процедура болісною, чи які існують варіанти, щоб зробити процедуру імплантації комфортною та безболісною, ця стаття для вас.

Чи завжди необхідно проводити імплантацію зубів уві сні

В основному операція з імплантації зубів проводиться в стоматологічному кріслі під місцевою анестезією. Однак у деяких випадках може знадобитися застосування седації. Наприклад, якщо пацієнт має стоматологічну фобію або тривогу, або якщо стоматолог планує провести кілька процедур за один прийом, він може розглянути можливість застосування седації. Седація також може бути потрібна для встановлення імплантів фізично або розумово відсталим пацієнтам, які не можуть контролювати свої рухи або довго сидіти нерухомо в стоматологічному кріслі.

Як попросити стоматолога приспати вас

Якщо ви відчуваєте тривогу перед процедурою або віддаєте перевагу спати під час процедури імплантації, ви можете проконсультуватися зі своїм стоматологом про можливість застосування седативної стоматології. Однак не кожному пацієнту підходить седативна стоматологія. Ваш стоматолог проведе ретельний клінічний огляд та проконсультується з вашим лікарем, щоб визначити, чи підходить вам седація.

Чи боляче встановлювати зубні імпланти

Установка зубних імплантів – це хірургічна процедура, під час якої стоматолог розрізає м’які тканини, щоб просвердлити отвір у кістки, та був акуратно вкручує імплант у заздалегідь певне місце. Для того, щоб ви не відчували болю і були повністю розслаблені, стоматолог запровадить місцеву анестезію, яка діятиме протягом усього лікування. Стоматологи можуть використовувати різні форми свідомої седації або навіть загальну анестезію для проведення операції імплантації або інших процедур, таких як кісткова пластика або синус-ліфтинг, для більш полохливих або тривожних пацієнтів. Отже, коротка відповідь: ні, процедура імплантації зубів не завдає болю.

Чи підходить вам стоматологія уві сні?

Седація корисна для людей, які бояться стоматологічних процедур або для тих, хто раніше мав невдалий досвід лікування зубів. Якщо ви хочете провести процедуру імплантації під седацією і сумніваєтеся, чи підходить ви для цього, вам слід проконсультуватися зі своїм стоматологом. Легка чи помірна седація може бути безпечною для всіх. Глибока седація або загальна анестезія не підходить для людей, які страждають від проблем із серцем чи диханням. Крім того, слід враховувати той факт, що лікування зубів уві сні коштуватиме дорожче. Також пацієнтам, які перенесли помірну чи глибоку седацію, не рекомендується повертатися додому машиною чи відразу поновлювати трудову діяльність.

Ви розглядаєте можливість встановлення зубних імплантів під седацією? Проведіть лікування у нашій стоматології. Ми пропонуємо високоякісні стоматологічні послуги для всіх наших пацієнтів під одним дахом. У нас також є приміщення та необхідне обладнання для проведення стоматологічних процедур під седацією. Нижче ви знайдете ціни на імплантацію зубів під седацією.

Імплантація зубів уві сні у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти