Установка кап (елайнерів) для виправлення прикусу у Харкові на Салтівці

Елайнери стали проривною стоматологічною технологією, здатною усунути низку проблем із прикусом. Хоча прозорі капи для зубів не можуть вирішити всі проблеми з прикусом, ця революційна стоматологічна технологія може вирішити багато з них. Без зайвих слів, розглянемо конкретні проблеми прикусу, які може вирішити капа для вирівнювання зубів.

Проблема із прикусом? Поговоріть з вашим стоматологом про елайнери

Ті, хто чув про елайнери побіжно, вважають, що вони просто усувають скупченість зубів. Насправді капи для виправлення прикусу виправляють набагато більше, ніж скупченість. Елайнери можуть виправити перекушування, недокус, відкритий прикус і перехресний прикус. Поганий прикус, також званий неправильним прикусом, може стати проблемою з цілого ряду причин. Якщо не звертати уваги на неправильний прикус, це зрештою позначиться на красі вашої посмішки, здатності пережовувати їжу та чітко говорити. Не хвилюйтесь, стоматологічна капа врятує ситуацію. Ці прозорі ортодонтичні капи справді здатні виправити ваш неправильний прикус, відновити здатність пережовувати їжу, чітко говорити та створити по-справжньому гарну усмішку.

Виправлення прикусу з комфортом

Можливо, найкраще в елайнерах – це те, що ви можете їсти будь-яку їжу, яку забажаєте, за умови, що перед встановленням ортодонтичної капи ви їх ополоснете. Пацієнти, які намагаються стежити за тим, щоб залишки їжі не затримувалися в зубах, можуть не турбуватися про те, що бактерії роз’їдатимуть ці найдрібніші частинки їжі та викликатимуть додаткові проблеми. Ці напівпрозорі капи також можна знімати для чищення зубів ниткою та щіткою, тому немає потреби чистити зуби навколо цих пристроїв.

Виправлення прикусу капами

Пацієнти, що використовують елайнери, не втомлюються підкреслювати переваги цієї, здавалося б, футуристичної стоматологічної технології, оскільки вона виправляє проблеми з відстанню між зубами та прикусом, не привертаючи уваги до ротової порожнини. Вирівнювачі майже на 100% невидимі. Хоча для невеликого відсотка пацієнтів може знадобитися використання додаткових матеріалів, які відповідатимуть кольору емалі.

Елайнери можуть виправити проблеми із прикусом і не тільки. Деякі пацієнти стикаються з цілим рядом різних складнощів, пов’язаних зі здоров’ям порожнини рота. Від неправильного прикусу до проміжків між зубами, кривизною та скученими зубами. Елайнери здатні все це усунути. Проблеми з проміжками між зубами особливо важливі, оскільки їжа може застрягти між яснами та зубами, що призводить до захворювань ясен та сильного болю. Капа для вирівнювання дійсно може закрити такі проміжки та вирішити питання неправильного прикусу, щоб зробити ваш рот максимально здоровим та функціонально ефективним.

Каппа на зуби може вирішити навіть таке поширене порушення, як скупченість зубів. Ця ситуація виникає, коли щелепи не вистачає місця, щоб правильно утримувати всі зуби у потрібному положенні. Такі зуби викривляються та накладаються один на одного, викликаючи скупченість. Зменшення простору між ними призводить до застрягання їжі та появи каменю/нальоту. Кінцевим результатом буде захворювання ясен та карієс. Однак цього результату можна запобігти при своєчасному застосуванні елайнерів для зубів.

Установка кап (елайнерів) для виправлення прикусу у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти