Пластика вуздечки верхньої, нижньої губи та язика у Харкові на Салтівці

Пластика вуздечки – це хірургічна операція в ротовій порожнині, яка проводиться для лікування вуздечки губи або язика. Вона може бути використана для збільшення діапазону руху язика або усунення щілини між двома зубами. Пластика вуздечки губ та язика – це проста процедура, яка дає широкий спектр переваг.

Що таке пластика вуздечки?

Це хірургічна процедура в ротовій порожнині, яка лікує вуздечку верхньої губи або язика. Під час процедури хірург розрізає або змінює вуздечку – смужку сполучної тканини, яка з’єднує дві області. У роті вуздечка може поєднувати губи з яснами або язик із дном рота.

У вас у роті кілька вуздечок. Найчастіше вони не викликають жодних проблем. Однак якщо вуздечка занадто коротка або занадто вузька, це може викликати проблеми зі здоров’ям ротової порожнини і негативно вплинути на мовлення. У немовлят це може викликати проблеми з грудним вигодовуванням та ковтанням.

Кому потрібна пластика вуздечки?

У більшості випадків пластику проводять дітям, у яких виникають проблеми з годуванням або є проблеми з мовленням. Але іноді пластика лазером потрібна і дорослим. Наприклад, іноді вуздечка може бути настільки щільною, що відтягує ясна від зубів. Операція звільняє смужку сполучної тканини, знижуючи ризик утворення щілин, рецесії ясен та інших проблем зі здоров’ям ротової порожнини.

З якою метою проводиться пластика?

Існує безліч причин, з яких вам чи вашій дитині може знадобитися операція. Ваш лікар може порекомендувати цю процедуру для корекції вуздечки, яка є причиною:

  • Перетяжка губи, що обмежує рух губ.
  • Перетягування мови, що обмежує рухливість мови.
  • Діастема (щілина між зубами), яка може бути косметично неприємною для деяких людей.
  • Рецесії ясен, що може призвести до гінгівіту, карієсу та рухливості.
  • Болі, набряки при чищенні зубів або догляд за ротовою порожниною.

Що відбувається перед процедурою?

Перед операцією ваш лікар вивчить історію вашого здоров’я. Він також обговорить необхідність седації та варіанти седації, які можуть включати закис азоту, пероральну седацію або внутрішньовенну седацію.

Коли слід проводити лазерну пластику?

Це залежить від ситуації. У дітей пластика може бути проведена швидко і без особливого дискомфорту через кілька тижнів після пологів без застосування лазера. Незалежно від ситуації, ваш лікар допоможе визначити оптимальний час для проведення процедури.

Що відбувається під час цієї операції?

У немовлят вуздечка видаляється за допомогою ножиць. Зазвичай, це відбувається швидко і займає кілька хвилин. У дітей старшого віку та дорослих медичний працівник може знеболити тканини навколо вуздечки місцевою анестезією. Коли ви почуватиметеся комфортно, він видалить або змінить вашу вуздечку за допомогою скальпеля або спеціального лазера. У деяких випадках для закриття розрізу може знадобитися накладання швів (стібків). Як правило, процедура займає 30 хвилин або менше.

Що відбувається після цієї процедури?

Після операції ваш лікар дасть вам докладні післяопераційні інструкції. Зазвичай немовлятам не потрібно ніякого додаткового догляду, і вони можуть одразу відновити годування. Вам можуть знадобитися знеболювальні засоби для зняття дискомфорту та антибактеріальний ополіскувач для рота. Можливо, вам також доведеться прийти в стоматологію через тиждень або два, щоб лікар міг простежити за загоєнням. Нижче ви можете побачити ціну на проведення операції.

Пластика вуздечки верхньої, нижньої губи та язика у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти