Виправлення прикусу незнімними конструкціями у Харкові на Салтівці

Для переважної більшості ортодонтичних пацієнтів носіння незнімних апаратів (зазвичай званих брекетами) є основною частиною лікування – і ці брекети, здебільшого, є звичний сріблясто-металевий тип. Але незважаючи на те, що вони досі досить популярні, традиційні металеві брекети вже не єдина опція. Погляньмо на деякі варіанти ортодонтичних апаратів.

Металеві брекети

Традиційні металеві брекети, виготовлені, як правило, із високоякісної нержавіючої сталі, залишаються найпоширенішим видом незнімних ортодонтичних апаратів. Вони складаються з металевих стрічок, які охоплюють моляри ззаду, та невеликих металевих дужок, які кріпляться до передніх поверхонь інших зубів. Тонка, пружна металева дріт, що проходить через дужки, м’яко направляє зуби в правильне положення.

Керамічні брекети

Прозорі керамічні брекети – це нова варіація традиційної системи, яка забезпечує набагато менш помітний метод лікування. У них використовуються ті ж компоненти, що й у традиційних брекетах, за винятком того, що дужки на передній стороні зубів виготовлені з напівпрозорого керамічного матеріалу, що зливається з природним кольором зубів.

Лінгвальні брекети

Хоча керамічні брекети, звичайно, виглядають менш помітними, існує ще одна система, що дозволяє зробити незнімні брекети по-справжньому невидимими. У деяких ситуаціях спеціальні пристрої, які називаються лінгвальними брекетами, можуть бути встановлені на язичній стороні зубів. Вони працюють так само, як і інші металеві брекети, але, незважаючи на те, що вони виготовлені з металу, їх не видно, тому що вони приховані за зубами!

Виправлення прикусу незнімними конструкціями у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти