Лікування ясен апаратом Вектор у Харкові на Салтівці

Пародонтит і пародонтоз – це запалення пародонту, викликане бактеріями та наявністю зубного каменю (затверділого нальоту), що призводить до рецесії ясен та подальшого зменшення щелепної кістки. Наслідками цього є розхитування і, зрештою, випадання зубів.

Багато підлітків і дорослих страждають від пародонтиту, не підозрюючи про це. Гінгівіт (запалення ясен), кровоточивість ясен та рецесія ясен – це перші ознаки пародонтиту, які часто не виявляються і не лікуються на ранніх стадіях, оскільки проблеми з яснами спочатку не викликають болю, а багато людей схильні думати, що поки що не болить, не потрібно діяти. Звичайно ж, це помилковий висновок, який може призвести до неприємних наслідків.

Захворювання пародонту: як воно розвивається

Кровоточивість ясен зазвичай є першою ознакою пародонтиту. Десна стає темно-червоною (замість блідо-рожевої у здоровому стані). Частинки їжі, що накопичуються в ясенних кишенях, разом із бактеріями порожнини рота утворюють біоплівку, звану зубним нальотом. Цей наліт згодом перетворюється на зубний камінь, що затверділа форму нальоту. Наявність зубного каменю може призвести до появи перших ознак гінгівіту (запалення ясна). Якщо не розпочати лікування на ранній стадії, ясна кишеня (кишеня між зубом і ясною) з часом ставатиме все глибше. Коли глибина кишень сягає 3,5 мм, стоматологи діагностують пародонтит. Однак цей стан – лише початок.

Якщо не лікувати зубний камінь, він може поширитися глибше по зубах, що призведе до рецесії ясен та зменшення щелепної кістки. Зуби починають розхитуватися. Між передніми зубами може утворитися так звана чорна трикутна щілина, оскільки ясна просто не може прикрити шийку зуба. Якщо зуби не лікувати, втрата зубів стає неминучим. Однак задовго до втрати зубів з’являються неприємні побічні ефекти: шийка зуба стає дуже чутливою до гарячої та/або холодної їжі та напоїв, а через розхитування зубів неможливо жувати твердішу їжу (наприклад, яблука, горіхи, хліб, м’ясо або сирі овочі) .

Вектор терапія

У нашій стоматологічній практиці використовуємо прилад під назвою Вектор. Цей апарат дозволяє проводити щадне лікування пародонтиту: очищення та вирівнювання поверхні кореня зуба та видалення запаленої тканини з ясенних кишень, а також знищення бактерій ультразвуком, не завдаючи шкоди яснах та ясенних кишень. На відміну від інших традиційних ультразвукових інструментів, вектор вібрує вертикально, а не боком. Це дозволяє проводити глибоке чищення за допомогою поліруючої рідини, дуже м’яко очищаючи поверхню кореня, не чинячи механічного впливу на зуби. Для пацієнтів Vector терапія набагато комфортніша, ніж використання звичайних ручних інструментів. Крім того, вектор дозволяє уникнути ризику надмірної чутливості коренів зубів, що часто трапляється, коли зубний камінь (карієс) видаляють, зіскоблюючи його вручну.

Лікування пародонтиту проводиться за допомогою спеціального апарату Вектор, який видаляє бактерії з кишень з ясен. Звичайне лікування прогресуючого пародонтиту передбачає, що для чищення ясна відкидаються назад. Використання апарату Вектор у нашій практиці дозволяє нам часто уникати хірургічних заходів. Ціни на лікування пародонтиту апаратом Вектор наведені нижче.

Лікування ясен апаратом Вектор у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти