Відновлення зруйнованого зуба у Харкові на Салтівці

Реставрація дозволяє відновити зовнішню естетику зубів та їхню функцію за допомогою невеликої кількості матеріалів. Це комплекс процедур, спрямованих на виправлення дефекту, форми та місця зубів, а також відновлення твердих тканин та функцій зубного ряду.

Особливості відновлення зубів

Процедура відновлення анатомічної форми зуба є безболісною, але при підвищеній чутливості може бути застосована анестезія. Ця процедура в стоматології вважається “щадною”, тому що під час лікування зуб піддається мінімальному зовнішньому впливу. Реставрація допомагає вирішити низку естетичних проблем, таких як: наявність діастеми та кривизни, скол зуба або часткове руйнування, карієс на поверхні емалі.

Існує кілька основних переваг цієї процедури:

  • Повне відновлення дозволяє виправити або приховати незначні дефекти, так і ідеально замінити втрачений зуб.
  • Різноманітність видів композитної реставрації пропонує безліч доступних методів, включаючи відновлення з кореня або під коронку. Фахівець запропонує найбільш вдалий спосіб, виходячи з конкретної проблеми, індивідуальних особливостей та фінансового стану.
  • У більшості випадків для відновлення естетичних та функціональних властивостей потрібно 2-3 візити до стоматолога.
  • За дотримання рекомендацій лікаря відновлені зуби мають тривалий термін служби.

Перш ніж розпочати відновлення, необхідно розглянути всі плюси та мінуси реставрації. Лікування не можна проводити, якщо неможливо ізолювати необхідну ділянку від вологи, якщо пацієнт страждає на алергію на використовувані компоненти і при карієсі, що розвивається. Хоча фахівець може легко усунути ці проблеми.

Методом прямої реставрації можна змінити колір та форму, усунути міжзубні проміжки. Головним плюсом цієї методики є можливість усунення певних дефектів у стислі терміни. Для позбавлення пацієнта проблем немає необхідності звертатися в зуботехнічну лабораторію, що робить пряму реставрацію зубів набагато дешевше непрямої. Основними недоліками є знебарвлення та знос композитних матеріалів. При правильному догляді цих проблем можна уникнути, але не всі люди дотримуються елементарних правил гігієни порожнини рота, що залишає ризик.

Якщо важливо помітно скоригувати форму зуба, приховати широкі проміжки, а також зберегти зуби за сильного руйнування, використовується метод непрямої реставрації. Він дозволяє пацієнту покращити естетику посмішки та відновити жувальну функцію. Непряма реставрація зубів передбачає виготовлення протеза, тому потрібно кілька візитів до стоматолога. Спочатку спеціаліст проводить професійне чищення, потім підбирає відтінок матеріалу, знімає зліпок для виготовлення протезу. Готова конструкція фіксується за допомогою стоматологічного цементу та полірується для досягнення максимально естетичної посмішки. Так можна відновити будь-які зуби, включаючи сильно пошкоджені передні та жувальні.

Існує також адгезивна реставрація, яка є ефективною при дефектах коронкової частини зуба різної складності: починаючи від невеликих отворів і закінчуючи відсутністю коронкової частини в принципі. Метод адгезивної реставрації дозволяє якісно відновити зуб із використанням сучасних матеріалів, безпечних для організму людини, які здатні міцно зчіплюватись із поверхнею.

Відновлення зруйнованого зуба у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти