Протезування зубів металокерамікою у Харкові на Салтівці

Металокерамічна коронка – це надійний метод протезування зубів, який використовується вже тривалий час. Багато хто вибирає її в першу чергу через співвідношення ціни та якості. Основу металокерамічної коронки становить металевий каркас, на який пошарово наноситься натуральний фарфор, щоб зробити протез якомога реалістичнішим. Безметалова, цільнокерамічна версія називається пресованою керамічною коронкою.

Вона ідеально підходить для жувальної зони, але може бути обрана і для передніх областей, хоча сьогодні все більше людей вибирають безметалові коронки з фарфору цирконієвого або пресованої кераміки для протезування видимої області. Металокерамічна коронка виготовляється за відносно короткий час, тому немає потреби чекати кілька тижнів, щоб отримати гарну посмішку. Якщо ви не хочете провести жодного дня без заміни, ми виготовимо для вас тимчасову заміну!

Переваги

Вони можуть використовуватися для протезування великих нерухомих або підтримки рухомих протезів:

  • Стійкі до часу;
  • Стійкі до вібрацій;
  • Чи не вбирають барвники.

Ми не пропонуємо металокерамічних коронок, якщо пацієнт шукає бездоганний естетичний результат. Ось ті недоліки, з якими ви зіткнетеся, якщо виберете саме такого типу коронки.

Недоліки

  • Через деякий час через вік або травмуючу чистку проявляється металевий каркас, і пацієнт може поскаржитися, що зуб стає сірим;
  • Для досягнення бездоганного прилягання потрібна спеціальна обробка спеціалістом;
  • Відтінок коронки не завжди ідеально відповідає вашим зубам.

При значному пошкодженні зуба, щоб зміцнити та зберегти його, ми встановлюємо коронку. Кожна коронка або міст складається з каркасу та косметичного покриття над каркасом, яке у цих конкретних коронках складається з біосумісного металу. Зазвичай коронки служать до 10-15 років або навіть довше, за умови, що пацієнт добре стежить за гігієною зубів та порожнини рота.

Однак трапляються випадки, коли при діагностиці необхідно замінити її раніше. Крім того, металокерамічні коронки та мости дуже тверді. Тому вони дуже міцні. Естетичний результат також найчастіше задовільний.

Які проблеми можуть бути спричинені втратою зубів та відсутністю їх заміни?

  • Естетика. Втрата одного чи кількох зубів завжди впливає на естетику обличчя. Це відбувається і в тому випадку, якщо відсутні зуби знаходяться в задній частині рота і не видно при усмішці.
  • Жування. У процесі подрібнення та пережовування їжі кожен зуб відіграє свою особливу роль. В результаті навіть втрата одного зуба призводить до усунення інших зубів. Тому пацієнт ковтає їжу, не пережовуючи її належним чином.
  • Мова. Втрата навіть невеликої кількості зубів завжди позначається на мовленні. При змиканні та роботі щелеп. У повному та нормальному протезі верхні зуби гармонійно нахиляються вниз і працюють разом при різних рухах рота. Але якщо не вистачає одного чи кількох зубів, порушується весь баланс системи.

Хоча металокерамічна коронка має багато переваг, цей тип не завжди призводить до найвищої естетики та найбільш природного вигляду, який може створити цирконієва коронка. Як уже згадувалося, більшість людей вибирають металокерамічні коронки лише для задньої, жувальної зони. Не дивно, що вона дуже рекомендується тут завдяки своїй здатності витримувати навантаження та відмінному співвідношенню ціни та якості.

Протезування зубів металокерамікою у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти