Як правильно чистити зуби дітям – Сімейна стоматологія у Харкові на Салтівці

Якщо ви є батьком малюка і хочете навчити його чистити зуби самостійно, ви можете поставити запитання, коли і як починати. У цьому посібнику ми розповімо вам про процес і дамо кілька порад, які полегшать вашій дитині процес навчання чистці.

Коли діти можуть чистити зуби самостійно?

Діти зазвичай починають самостійно чистити зуби, коли вони розвинені, щоб самостійно зав’язувати шнурки. Зазвичай це відбувається у віці 5-6 років. До цього часу, як правило, краще чистити зуби самостійно.

Якщо ваша дитина молодша і виявляє інтерес до самостійного чищення, ви, звичайно, можете навчити її раніше. Якщо вони можуть освоїти правильну техніку і робити це самостійно, немає причин чекати, доки вони підростуть.

Розуміння правильної техніки чищення зубів

Давайте коротко ознайомимося з правильною технікою. Ось кілька моментів, на яких слід зосередитись, коли ви вчите своїх дітей правильно чистити зуби.

  • Приділяйте 30 секунд кожному квадранту. При чищенні зубів найкраще розділити їх на чотири квадранти: правий верхній, правий нижній, лівий верхній та лівий нижній. На чищення кожної ділянки слід витрачати щонайменше 30 секунд.
  • Чистіть верхню, передню та задню поверхні зубів. Обов’язково чистіть передню та верхню поверхні, а також нахиляйте зубну щітку назад, щоб очистити задню поверхню.
  • Тримайте зубну щітку під кутом. Найкраще чистити зуби під кутом 45 градусів, оскільки це допомагає очистити ясна і ефективніше видаляє сміття.
  • Використовуйте маленькі кола або мазки розміром із зуб. Невелике кругове обертання або мазок щіткою на ширину зуба є найбільш ефективним для якісного очищення.

Поради щодо навчання дитини

Чи готові навчити дітей основам? Ось кілька порад.

  • Подайте приклад. Навіть якщо ваша дитина не чистить зуби самостійно, ви можете показати гарний приклад, використовуючи правильну техніку чищення як своїх, так і її зубів. Діти люблять наслідувати поведінку дорослих, тому подавати хороший приклад дуже важливо.
  • Допомагайте їм. Ви можете взяти малюка за руку і допомогти йому правильно почистити зуби, доки він звикає до цього процесу. Це чудовий варіант, якщо він розгублений або не впевнений у своїх силах.
  • Спочатку чистіть зуби по черзі. Ви можете чистити зуби вранці, а ввечері спробувати зробити це дитині. Так, діти можуть побачити, що ви робите, і дізнатися більше про процес, а також отримати свій перший самостійний досвід.
  • Встановіть таймер. поставте таймер на 2 хвилини. Або, ще краще, знайдіть пісню, яка триває 2 хвилини, і танцюйте під неї, поки ви та ваші малюки чистите зуби, щоб зробити чистку веселим заняттям!

Не забувайте про регулярні огляди

Регулярні стоматологічні огляди – важливий компонент гігієни ротової порожнини вашої дитини. Регулярне відвідування стоматолога закріпить уроки, які ви проводите вдома, і дозволить фахівцям оглянути зуби та ясна вашої дитини. Відвідувати стоматолога можна починати, коли вашій дитині виповниться 6 місяців або після першого дня народження. Дитячий стоматолог може дати вашій дитині захоплюючий, професійний урок про зуби і про те, як їх доглядати, а також простежити за розвитком зубів. Стоматолог може помітити запобіжні ознаки до початку карієсу та інфекцій, тому регулярні відвідування є важливою частиною профілактичної моделі охорони здоров’я.

Як правильно чистити зуби дітям – Сімейна стоматологія у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти