Профілактика захворювань зубів та порожнини рота у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

Карієс та захворювання ясен є найбільш поширеними стоматологічними захворюваннями як серед дітей, так і серед дорослих. Вони також є двома з найбільш легко запобігання захворюванням. Карієс починається з ерозії зубної емалі та призводить до утворення отворів у зубах. Якщо карієс не лікувати, він посилюється, і весь зуб стає зруйнованим. Інфекція може поширитися на ясна, кореневий канал та щелепну кістку. Як карієс, так і захворювання ясен можуть призвести до втрати зубів та кісткової тканини. Але є й добрі новини. Ви можете запобігти карієсу та захворюванням ясен за допомогою простих, легких і доступних заходів профілактики.

Що таке гігієна ротової порожнини?

Гігієна ротової порожнини – це практика підтримки зубів без карієсу та інших структур порожнини рота без інфекцій. Це включає регулярне чищення зубів і використання зубної нитки. Стоматологи також рекомендують проводити огляд і чищення зубів не рідше двох разів на рік, щоб забезпечити хорошу гігієну порожнини рота.

Гігієна ротової порожнини життєво важлива для загального здоров’я та благополуччя людини. Дослідження показали, що невиліковані захворювання ротової порожнини можуть збільшити ризик розвитку несприятливих станів здоров’я. Таким чином, підтримання хорошої гігієни має велике значення для покращення здоров’я порожнини рота та загального самопочуття.

Поради щодо профілактики захворювань зубів та порожнини рота

1. Чистіть зуби двічі на день. Досить просто, правда? Не варто недооцінювати важливість цієї поради. Це простий крок, який ніколи не слід забувати. Чищення зубів вранці та ввечері важливе для видалення зубного нальоту та бактерій, які призводять до карієсу та пародонтозу.
2. Щодня користуйтеся зубною ниткою. Чищення зубів буде неповним без використання нитки. Зубна нитка може дістатися до щілин, надто маленьких для щетини вашої щітки, тому це необхідний інструмент для підтримки чистоти порожнини рота. Наліт накопичується в цих маленьких місцях між зубами та навколо лінії ясен, що часто призводить до карієсу та захворювань ясен.
3. Зменшіть споживання цукру. Солодкі та крохмалисті продукти викликають у роті реакцію, що призводить до карієсу. Цукор вступає у реакцію з бактеріями у слині, утворюючи кислоту, яка руйнує зубну емаль – зовнішній захисний шар зубів.
4. Полощіть рот ополіскувачем. Для поліпшення гігієни ротової порожнини полощіть рот антибактеріальним ополіскувачем.
5. Використовуйте зубну пасту із фтором. Фтор допомагає зміцнити зубну емаль та боротися з карієсом.
6. Чистіть мову. Не нехтуйте своєю мовою! На мові також живуть бактерії, тому чистіть його зубною щіткою або скребком для язика.
7. Зверніть увагу на свій рот та ясна. Зверніть увагу, якщо ясна виглядає запаленим або якщо ви помітили кров під час чищення зубів. Не ігноруйте болю та неприємні відчуття. Проконсультуйтеся зі стоматологом, щоб переконатися, що це не є симптомом чогось серйозного.
8. Відвідуйте стоматолога кожні шість місяців. Для здоров’я зубів та ясен життєво важливо відвідувати стоматолога для чищення та огляду зубів двічі на рік. Не думайте, що ви можете пропустити візит до стоматолога, тому що ваші зуби виглядають здоровими і ви не відчуваєте біль. Стоматолог має достатній досвід, щоб помітити симптоми або ознаки проблем, які ви не можете помітити. Крім того, під час чищення зубів видаляється зубний камінь, який неможливо видалити в домашніх умовах.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380675744173

Email

форма зворотного зв'язку

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти