Лікування зубів у Харкові на Салтівці

Сімейна стоматологія на Салтівці готова вирішити будь-яку вашу стоматологічну проблему.
Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!

За здоров’ям своїх зубів слід слідкувати постійно. Карієс та руйнування зубів – одні з найпоширеніших проблем зі здоров’ям у світі. Особливо часто вони зустрічаються у дітей, підлітків та людей похилого віку. Але карієс може виникнути у будь-якої людини, яка має зуби, включаючи немовлят.

Якщо проблему не лікувати, він збільшується в розмірах і вражає глибші шари зубів. Це може призвести до сильного болю, інфекції та втрати зуба. Регулярне відвідування стоматолога та правильне чищення зубів щіткою та зубною ниткою – найкращий захист від руйнування зубів.
Як зрозуміти, що вам потрібно лікування зубів: симптоми
Ознаки та симптоми карієсу варіюються залежно від його ступеня та розташування. Коли карієс тільки починається, у вас може бути ніяких симптомів. Коли карієс стає більше, він може викликати такі ознаки та симптоми, як:

 • Зубний біль, спонтанний біль або біль, що виникає без видимої причини.
 • Чутливість зубів.
 • Слабкий чи різкий біль при вживанні солодкого, гарячого чи холодного.
 • Видимі отвори або ямки в зубах.
 • Плями на будь-якій поверхні зуба.
 • Біль при жуванні.

Ви можете не знати, що утворюється каріозна порожнина. Тож дуже важливо регулярно проводити огляд у стоматології. Однак якщо ви відчуваєте зубний біль або біль у роті, зверніться до клініки якнайшвидше.

Лікування

Регулярні огляди дозволяють виявити карієс та інші стоматологічні захворювання до того, як вони викличуть тривожні симптоми та призведуть до серйозніших проблем. Чим раніше ви звернетеся за допомогою в клініку, тим більше шансів звернути назад ранні стадії карієсу і запобігти його прогресу. Якщо каріозну порожнину вилікувати до того, як вона почне завдавати біль, то, швидше за все, вам не знадобиться тривале та складне лікування.

Лікування залежить від ступеня його поширення та вашої індивідуальної ситуації. Варіанти лікування включають такі опції.

 • Обробка фтором. Якщо карієс тільки почався, лікування фтором може допомогти відновити емаль і іноді може звернути назад карієс на ранній стадії. Фторвмісні препарати можуть бути у вигляді рідини, гелю, піни або лаку.
 • Пломби. Пломби є основним методом лікування, коли карієс просунувся далі за ранню стадію. Пломби виготовляються з різних матеріалів, таких як композитні смоли, фарфор або амальгама, що є комбінацією декількох матеріалів.
 • Коронки. При великому карієсі або ослаблених зубах вам може знадобитися коронка – індивідуально підібране покриття, яке замінює всю природну коронку. Ваш стоматолог висвердлює всю каріозну область та достатню кількість решти зуба, щоб забезпечити гарне прилягання.
 • Кореневі канали. Коли карієс досягає внутрішньої тканини зуба (пульпи), вам може знадобитися лікування кореневого каналу. Це лікування, що дозволяє відновити та врятувати сильно пошкоджений чи інфікований зуб без його видалення. Хвора пульпа видаляється. Іноді до кореневого каналу вводять ліки, щоб очистити його від інфекції. Потім пульпа замінюється пломбою.
 • Видалення. Деякі зуби настільки сильно зруйновані, що не можуть бути відновлені та підлягають видаленню. При видаленні може залишитися проміжок, який дозволить іншим зубам зміститися. Якщо можливо, подумайте, щоб встановити міст або зубний імплантат для заміни відсутнього зуба.

Нижче ви можете знайти ціни на лікування зубів у Харкові.

Будь-які види стоматологічної допомоги

Ми намагаємося в кожному конкретному випадку знайти рішення, яке було б оптимально за видатками та давало максимальний результат. У нас це виходить, тому що наші лікарі, маючи великий досвід і відмінну підготовку, завжди націлені на результат.

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення

Як нас знайти

пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення

Як нас знайти