Реставрація (нарощування) зубів у Харкові на Салтівці

Відновлювальна стоматологія спрямована на відновлення чи заміну пошкоджених чи відсутніх зубів. Ці процедури допомагають покращити здоров’я та функції порожнини рота. До поширених видів реставрації зубів належать коронки, мости та імпланти.

Що таке реставрація зубів

Відновлювальна стоматологія займається відновленням чи заміною зубів. Основна мета – покращити здоров’я порожнини рота, жувальну функцію та естетичний зовнішній вигляд. Відновлювальною стоматологією займаються стоматологи загального профілю – іноді їх називають сімейними стоматологами. Прикладами процедур корекції зубів є коронки, мости, імпланти і зубні протези.

Кому потрібна реставраційна стоматологія?

Естетична реставрація зубів може знадобитися, якщо у вас є:

  • Каріозні порожнини/карієс.
  • Пошкоджені чи зламані зуби.
  • Відсутність зубів.

Косметична корекція

Відновлювальна стоматологія спрямована на покращення здоров’я та функцій порожнини рота. Художня чи косметична корекція спрямована на покращення зовнішнього вигляду вашої посмішки. Деякі стоматологічні процедури забезпечують як функціональні, і косметичні поліпшення. Наприклад, зубна коронка відновлює жувальну функцію, але вона також може надати вашій посмішці більш рівномірного вигляду.

Чому важлива реставрація зубів?

Відновна стоматологія дає найкращі шанси на довговічне здоров’я порожнини рота. Ваш стоматолог може допомогти відновити повноцінну функцію вашої усмішки шляхом виправлення пошкоджених чи зруйнованих зубів. Це покращить вашу здатність їсти, говорити та жувати. Естетична реставрація зубів допоможе повернути вашій усмішці привабливість.

Переваги художньої реконструкції зубів

Відновна стоматологія пропонує широкий спектр переваг для людей різного віку. Наприклад, вона може:

  • Відновити здоров’я ротової порожнини.
  • Поліпшити жувальну функцію.
  • Усунути зубний біль.
  • Зменшити ризик виникнення стоматологічних проблем у майбутньому.
  • Поліпшити вигляд вашої посмішки.

Художня реконструкція зубів – це сучасні методики, які дозволять вам швидко та ефективно повернути не лише красу своєї посмішки, але ще й відновити жувальну функцію.

Які ризики

Найпоширеніший ризик – це чутливість чи загальний дискомфорт після процедури реставрації. Дуже рідко може виникнути інфекція або алергічна реакція на метали, що використовуються.

Реставрація зубів має дуже мало ризиків. Але коронки, наприклад, можуть зколотися чи розхитатися. Якщо у вас глибокий карієс або ви зволікаєте з пломбуванням каріозних порожнин, це може призвести до лікування кореневих каналів або видалення зуба. Відразу звертайтеся до стоматолога, якщо у вас виникли проблеми із зубами.

Період відновлення після процедури реставрації

Це залежить від декількох факторів, включаючи тип процедури та кількість зубів, які потребують лікування. Наприклад, після пломбування однієї порожнини можна відразу повернутися до нормальної діяльності. Проте повна реставрація зубів може зажадати кілька днів відновлення. Ваш стоматолог може сказати вам, які терміни відновлення можна очікувати у вашій ситуації.

Вартість реставрації зуба

Нижче наведено основні ціни на естетичну реставрацію зубів. Тим не менш, вартість може відрізнятися в залежності від характеру пошкоджень і різновиду методик лікування, що використовуються.

Реставрація (нарощування) зубів у Харкові на Салтівці
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти