Сімейна стоматологія

Стоматологія в Харкові на Салтівці

Лікувати зуби під час карантину

Лечить зубы во время карантина

Карієс і загальне здоров’я людини

Карієс – це інфекційний процес у вашій ротової порожнини. Напевно не варто пояснювати, що наявність інфекції в організмі призводить до ослаблення імунітету. Не варто забувати, що під час вірусного захворювання порожнину зуба, ураженого карієсом може стати джерелом бактеріальних ускладнень.

Імунна система нашого організму перебуває в постійній боротьбі з вогнищем інфекції, виснажуючи свої ресурси. А щоб заповнити їх, потрібен час. Ось тут хвороботворні бактерії можуть завдати несподіваного удару. Напевно ви помічали, що при захворюваннях ГРВІ виникають ускладнення: синусит, бронхіт, запалення легенів. Отже, ми можемо отримати замість маленької проблемки у вигляді дірочки в зубі цілий букет проблем. Як бачимо карієс і загальне здоров’я людини дуже пов’язані. І про це варто пам’ятати.

Якщо не лікувати карієс?

Якщо не лікувати карієс, то на тлі зниження імунітету може отримати розвиток періодонтит. Інфекція поширюється по кореневого каналу приводячи до запалення тканин навколо кореня зуба, з’являються вогнища ураження кісткової тканини, може бути свищ в яснах.

Щоб не доводити до серйозних проблем, найпростіший шлях – своєчасно лікувати зуби. Це буде набагато дешевше і швидше.

Лікування зубів під час карантину

Вам не варто турбуватися про безпеку при лікуванні зубів у нашій стоматології під час карантину.

Щоб запобігти передачі будь-якої інфекції в нашому стоматологічному кабінеті регулярно проводиться стерилізація приладів та інструментів, а також санітарна обробка приміщень.

Наші лікарі – стоматологи дотримуються заходи профілактики:

  • Ми перевіряємо всіх відвідувачів на наявність ознак захворювання. Ми можемо прийняти пацієнта, якщо він не має кашлю, підвищеної температури, він не перебуває на карантині, не контактував з карантинними людьми.
  • Дотримуються рекомендації та правила Міністерства охорони здоров’я по дезінфекції інструментів і приладів.
  • У стоматології використовуються тільки одноразові рукавички, халати, маски, захисні окуляри.
  • Ми намагаємося планувати лікування так, щоб проблема вирішувалася в один візит без повторного відвідування.
  • Використовуються спеціальні САНІТАЙЗЕР для пацієнтів і персоналу. На кожному прийомі видається спеціальний розчин для полоскання з метою стерилізації порожнини рота.
Лікувати зуби під час карантину
Догори