Чи потрібна професійна чистка зубів

Лікарі-стоматологи радять, як правило, ходити на чистку 2 рази в рік. Навіщо запитаєте ви мені професійна чистка зубів, якщо я регулярно чищу зуби і дотримуюся рекомендації щодо профілактики. Навіть якщо ви чистите зуби за всіма правилами, зубна щітка прибере тільки 60% залишків їжі. А решта відсотків, як ви розумієте, залишиться на ваших зубах. Через кілька днів вони затвердіють і прибрати їх щіткою буде вже неможливо. Отже, поява каменів і інших стоматологічних проблем, просто справа часу. Це в ідеальних умовах, коли ви доглядаєте за зубами 2 рази в день. Звичайно бувають ситуації, коли немає можливості почистити зуби вранці або ввечері. Тоді ймовірність неприємних наслідків ще вище.

Як відомо зубний камінь – це сприятливе середовище для росту і розмноження бактерій, які шкодять здоров’ю порожнини рота, провокуючи запальні та інфекційні захворювання ясен. Якщо не вжити заходів, ситуація ускладнюється, тому що цей процес поширюється все глибше, створюючи ще більше проблем.

Коли з’явилася професійна чистка зубів?

Цікавий факт полягає в тому, що чистити зуби професійно в кабінеті стоматологів ще на початку 19 століття. А ось лікарів-гігієністів стали готувати на початку 20 століття, з 1913 року в США. Ще в ті далекі часи розуміли важливість даної процедури як доктора, так і пацієнти.

Особливості чищення зубів у стоматолога

  • Чищення зубів професійно у стоматолога має ряд особливостей, які значно підвищують ефективність самого процесу. 1. Лікар може помітити ознаки захворювання, симптоми якого ще не проявилися в повній мірі. Можна вжити заходів заздалегідь.
  • В процесі процедури лікар може видалити наліт і зубний камінь у всіх важкодоступних місцях, не тільки на поверхні наддесневой частини зубів, але і під яснами.
  • Сама процедура проводиться спеціальними інструментами, які зменшують до мінімуму травми зуба і безболісна для пацієнта.

Ось чому здоровим зубам необхідна професійна чистка, щоб вони були і далі здоровими і міцними. А якщо вже має місце розвивається запалення ясен або інший запальний процес, така процедура може стати єдиним способом зберегти зуб.

Чи потрібна професійна чистка зубів
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти