Важливо знати після лікування зубів

Закріпилося помилкова думка, що після того, як пломба встановлена після лікування зубів, то все закінчилося і можна повернутися до звичного способу життя. Однак це не так. Варто дотримуватися ряду профілактичних правил, щоб стоматологічна терапевтична допомога була дійсно успішною.

  1. Варто відкласти прийом їжі до закінчення дії анестезії. Конкретний час ви можете дізнатися у вашого лікаря.
  2. Можливо після пломбування та закінчення дії анестезії ви відчуєте, що пломба заважає змиканню зубів. Не варто відкладати, необхідно найближчим часом звернутися до лікаря.
  3. Не варто протягом доби вживати сильно фарбувальні продукти, такі як: буряк, чорна смородина, чорниця, морква, варення, кава та ін ..
  4. Не варто протягом доби вживати кислотосодержащие продукти: цитрусові, ківі, полуниця, кислі яблука, томати, фруктові соки та ін.
  5. Ви можете відчути деякі больові відчуття в запломбованому зубі. На короткий час – це можливо. Однак, якщо неприємні хворобливі відчуття не залишають вас протягом 1-2 тижнів., Необхідно звернутися до лікаря.
  6. Уважно поставтеся до стану ясен. Якщо з’явилася кровоточивість при чищенні зубів, не варто припиняти гігієнічні процедури. Однак, якщо вона не проходить протягом 3-4 днів, необхідно звернутися до лікаря.
  7. Різкого болю вже не повинно бути, якщо вона з’явилася, то необхідно якомога швидше звернутися до лікуючого стоматолога.
  8. Тверда їжа (наприклад, горіхи) може привести до появи відколів пломби і прилеглих твердих тканин. Не варто їсти таку тверду пишу.
  9. Якщо ви хочете збільшити термін служби ваших пломб, варто раз на півроку відвідувати стоматолога для проведення профілактичних оглядів.
Важливо знати після лікування зубів
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook
Поділитися на email
Стоматология в Харькове на Салтовке - Семейная стоматология

Контакти

вул. Академіка Павлова 134 / 16
АДРЕСа

вул. Академіка Павлова 134 / 16

Телефони

+380969438636
+380636531260

Надіслати повідомлення
Як нас знайти
пр. Ювілейний, 68
АДРЕСа

пр. Ювілейний, 68

Телефони

+380951384291
+380734037934

Надіслати повідомлення
Як нас знайти